Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy az iOS nem fog...

Az igaz, hogy az iOS nem fog belassulni és laggolni egy idő után úgy, mint az Android?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 kérdező.. ***** válasza:

Na de várjál.Akkor mi most google play-ról meg az app store-ról beszélünk vagy a telefonokról?

Amúgy senki sem kötelez rá,hogy letöltsd a szemetet.Azt tölts le ami neked kell.

2015. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Android vs. iOS vita van. Vagy szerinted a Google Play-nek nincs köze az Androidhoz, az App Store-nak pedig az iOS-hez?
2015. máj. 28. 14:52
 43/61 kérdező.. ***** válasza:

Szerintem semmi köze az android és ios stabilitásához,hogy milyen alkalmazásokat lehet rá leszedni...

Ennyit az IOS-ról:

[link]

Szóval nem kell isteníteni az ios-t sem.

2015. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
Én nem istenítem. De ki beszélt itt stabilitásról? Leírtam, hogy igen, Nexusokon stabil az Android, a többin nem. Innentől kezdve túl van tárgyalva... ha használsz egy oprendszert, abba bele tartozik, hogy játékokat, appokat szedsz le hozzá, és meg van kötve a kezed, mert nem használhatsz iOS-en Google Play-t, és nem használhatsz Androidon App Store-t. De az iOS egyszerűen jobb, mint az Android, és kész. Ez olyan, mintha összehasonlítanál mondjuk egy Ladát egy Lamborghinivel... elhiszem, ha valaki azt mondja, hogy neki a Lada jobban tetszik, de ne akarja már senki megmagyarázni, hogy jobb, mint a Lamborghini...
2015. máj. 28. 15:28
 45/61 A kérdező kommentje:
Na hát, egy üzenettől újraindul, húha, nagy összeomlás...
2015. máj. 28. 15:31
 46/61 kérdező.. ***** válasza:

Hát elég nagy szerintem.

Jó ha neked jobban tetszik az IOS attól még nem kell leszarozni az androidot.Mindkettő egyformán jó.(az android megfelelő telefonon)

Már elég nagy előnye az androidnak az IOS-hoz képest az is,hogy nem negyedmillióba kerül egy telefon amin az ios fut.Számomra lehet akármilyen jó,elveszti értékét mivel rossz ár/érték arány és nem azért mondom mert nem telik rá,de 100k-nál többet nem éri meg telefonra költeni,pláne ha ott a nexus ami hozza a negyedmilliós iphone képességét csak negyedárban van.Erről van itt szó.

2015. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
34%
es nagyon rossz pelda volt a lada vs lambo... gondolkozzal mar ember :D
2015. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

#46

Na, végre egy értelmes válasz. Megértem amit írsz, ár érték arányban rosszak az iPhone-ok, ez igaz. Egyébként azért szaroztam le az Androidot, mert jött a sok proli, akik képen láttak csak iPhone-t, és állították, hogy egy sz* r. Persze normális érvet egyik sem tudott felhozni... talán csak 2 vagy 3 válasz volt értelmes.

2015. máj. 28. 18:09
 49/61 anonim ***** válasza:
minek fejtsem ki a velemenyemet ha ennyire elfogult vagy?! :D mellesleg nem szaroztam le, teny hogy jo az iphone de csak 5s-tol felfele... ennyi
2015. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
le is pontozhatsz ha attol boldogabb leszel, de akkor sem lesz igazad teljes mertekben :D
2015. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!