Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy az iOS nem fog...

Az igaz, hogy az iOS nem fog belassulni és laggolni egy idő után úgy, mint az Android?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel, mert ha ez az egész nem igaz, akkor inkább veszek egy olcsóbb Androidos készüléket. Mert ha úgy is belassul, akkor mindegy, érted... Egyébként azért akadtam ki, mert "független", részrehajlás nélküli válaszokat vártam, anélkül, hogy bármelyiket is éltette volna bárki is. Ha az iOS-t éltették volna ennyire, ennyien, azon is kiakadtam volna.:)
2015. máj. 17. 12:25
 22/61 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, az a Samsung tényleg rossz volt, de nem 30kFt-ba került...:)
2015. máj. 17. 12:28
 23/61 kérdező.. ***** válasza:

Én nem pártolom egyik rendszert sem.Az IOS is nagyon jó,de az android se rosszabb ha jól van optimalizálva.

40k-rt már van Motorola Moto E 2015 amin stock android fut és sokáig van támogatva és nem lesz lassú.Ha a pénz számít akkor nem éri meg IOS-t venni.

Dönts a pénztárcád szerint.Ha van miből akkor vedd az 5s-t,ha nem akkor OnePlusOne/Nexus 5/Moto X 2014/Moto G 2nd Gen 4G/Moto E 2015 amik jó androidosok,a többi androidos márka telefonjai valóban hamarabb belassulnak mint az IOS,mivel nagyon átszabják,telerakják a saját alkalmazásaikkal és ez az ami sokkal több erőforrást igényel mint egy stock szűz androidnál nem beszélve az optimalizálást,mivel a samsung,sony,lg stb gyártók nem foglalkoznak az optimalizálással kellően.

2015. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz. Az iOS is ugyanúgy be fog neked lassulni egy idő után... iPhone 4,iPad 3 már most használhatatlanok. Az androidról általánosságban gondolják sokan hogy egy laggos szemét az egész, de azt h Nexus már egyik sem ismeri :)
2015. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
De az iPhone 4 öt éves telefon...
2015. máj. 17. 20:04
 26/61 A kérdező kommentje:
De mindegy, ezen már túl vagyunk :D
2015. máj. 17. 20:05
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

Az iOS is lassul idővel, hogyha frissíted, de általában nem számottevően. Én észre vettem iPaden.


Viszont már több, mint 5 éve droidot használok és azt kell, hogy mondjam már egy 50e Ft-os telefon sem lassul le. Igaz sokszor frissítés sincs hozzá.

Viszont droidnál nem annyira lényeges ez, mint ios-nél. Mert iosen ha nem frissítesz, akkor az appok egy része nem lesz elérhető és idővel csak növekszik ezeknek az appoknak a száma. Tavaly áprilisban vettünk iPad4-et és még ios6 volt rajta amikor kibontottuk. Először nem is akartam frissíteni, de egyre több olyan app volt ami megkövetelte a 7-es rendszert. Droidnál ez a jelenség nem annyira látványos. Ott sokkal tovább támogatva vannak a régebbi rendszerek.

2015. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:

"iOS be szaggat, lefagy, plusz minden fizetős rajta meg alapból drágább teló"


Csak tudnám, hogy az ilyen szellemileg alulkvalifikáltak minek írnak ide. Aki úgy hülye ahogy van.

Méghogy minden fizetős rá. Hát egyre több appnál látom azt, hogy eleve ki sem jön droidra, és hogy droidon fizetős iOS-en meg iap-el ingyenesen letölthető és használható. De mivel az iap egyre jobban terjed így már ennek sincs nagy jelentőssége. Én meg úgyis megveszem az appot, hogyha kell. Nem párszáz Ft-on görcsölök. Csak azt bánom, hogy hiába vettem meg valamit iOS-re azt droidra is meg kell ha ott is használni akarom vagy fordítva.

2015. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
31%

Ájfos túlárazott hulladék. Nekem is volt, 1 év után tönkrement. Akadt is néha.

Normális androidos telót kell venni és mérföldekkel jobb (meg olcsóbb) mint egy ájfos.

2015. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
50%
az ipad3 meg 3 éves és már most egy f0s :D
2015. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!