Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire érdemes lecserélni egy...

Mire érdemes lecserélni egy iphone 4s-t?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Újabb iPhone-ra?
2015. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy ilyenre:

[link]

ilyen biztos nincs az osztályban senkinek. ;)

2015. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

😀hihi

Komolyan kérdezem.Nem iskolás vagyok,hanem egy 38 éves családanya.

Olyan kicsi a 4s,valamilyen nagyobb képernyőre gondoltam.5s nem sokkal nagyobb,a 6 az méregdrága.

2015. máj. 17. 23:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor komolyan:

- miért cseréled le az iPhone 4-et?

- kihasználod-e az okostelefon adta lehetőségeket - tehát telefonáláson/SMS-íráson kívül használod-e másra is a telefont?

- ha igen, túlzottan hozzá vagy-e szokva az iPhone rendszeréhez, milyen alkalmazásokat használsz ott, átállnál-e Androidos vagy Windows Phone-os telefonra?

- a nagy méretű kijelzőn kívül milyen igényeid vannak egy telefonnal kapcsolatosan?

2015. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na azért attól hogy nem vagyok 18 éves,nem csak sms-re és telefonálásra használom a telefont.

Emailek fogadása,küldése,messenger,netezés napi szinten,egy kis kijelzőn ez nehézkes.

Használtam már windows és androidos telefont is.

Legszívesebben az iphone 6- ot venném meg,de baromi drága.

Tetszik az iphone,azért is vettem mert a legmegbízhatóbb(?) ,de nem ragaszkodom hozzá foggal körömmel.

2015. máj. 18. 00:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 4-ről 5-re váltottam és nekem érezhető volt, hogy nagyobb a kijelző, vagy esetleg érdemes beruházni egy ipad minire még, azon meg lehet a nagyobb kijelző adta lehetőségeket használni!
2015. máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
iPhone 5-re, vagy 45 ezer fölött akármilyen Androidosra!
2015. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az iPhone 5s már egy fokkal modernebb mint a 4s és az 5, és szoftveresen még támogatot (az 5-öt valószínűleg idén ősztől már nem fogják), szóval ha belefér a keretbe vedd azt.


Netezésre a feleségem egy iPad Minit használ, ahogy fentebb is említették, a tabletek tökéletesek erre a célra. A laptopját már csak akkor kapcsolja be, ha dolgoznia kell.


(És persze van milliónyi fajta androidos és vindózos telefon, valamelyik üzletben tapogasd meg a Google Nexus 5-öt és a Microsoft Lumia 640-et is).

2015. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 18. 10:15
 10/11 A kérdező kommentje:
6-os:ha nem 5-öst vettél volna akkor mit?Mondjuk androidba?
2015. máj. 18. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!