Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 vagy Iphone 6...

Sony Xperia Z3 vagy Iphone 6 plus?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2015. máj. 19. 20:54
1 2 3
 11/21 kérdező.. ***** válasza:

Nem számított sose jónak,csak akik nem értenek hozzá.

Köztudott,hogy a samsung a legrosszabb androidos telefongyártó mivel szarnak az optimalizálásra és energiazabáló touchwiz-t raknak a telefonjukra.

Az lg sem jobb,a sony egy fokkal jobb,a htc is elég jó 200k felett,de nem samsung.

Amik igazán valódi androidos telefonokat gyárt az a nexus ami a stock,gyári legtisztább anndroidot futtatja ami aztán az IOS-t otthagyna sebességben.Utána jön a motorola,oneplus és xiaomi amik valóban nagyon jók,de te egyből megvetted a legszarabbat és már mondod,hogy az android így szar meg úgy.Vettél volna egy nexust és már az ios fikáznád...

2015. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ember, írtam, jó pár custom romot is feltettem rá. Miui-tól kezdve egészen CM-ig minden volt. Némelyik jó sebességet hozott, de az alkalmazások továbbra is gány módon vannak megcsinálva. A telefon hardverjét akármennyire szidod nincsenek jól megírva az appok.


Htc One apámnak volt, gps-re és néhány app-ra használta céges mobilként. Ugyanez a szisztéma állt fel.


Ha visszagörgetsz 2012-re jó telefonnak számított az S3 akármit mondasz. +1 gb ram meg a frissítés a Nexus javára írható, de tudtommal májusban nem volt még kapható.

2015. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Még valami. Arra adj magyarázatot létszíves, hogy évfolyamtársaim közül sokaknak miért szaggat telefonkezelőnél a telefon? Xperia S az egyik (zsír új volt), nem volt rootolva se. Lg g2 is ugyanezt csinálja...
2015. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kérdező.. ***** válasza:
Mert szarok a mókolt szoftverek.Csak a stock android jó.Nekem villámgyors a nexus 5-m mai napig.
2015. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Elfogadom, amit mondasz, de ezek alapján ha valakinek nem jön be a Nexus irányvonal nagy értelme nincsen android mellett maradnia.

Másfelől, 120 k egy mobilért nem kevés pénz, ha alapfunkciók nem mennek rendesen akkor szvsz.


Még a Youtube háttérben való lejátszását sajnálom, hogy a gyári app nem teszi lehetővé. 3gs tudta ezt...

Ocsmány a legtöbb app, amit ezt áthidalja.

2015. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z-m ugyanúgy működik mint két éve, úgyhogy csak nem lehet olyan rossz az android :) a mai napig nincs semmi fagyás, akadás.
2015. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ha a iphonert kiadsz 700 eurot, akkor ne egy 150 euros szardroid készülékkel hasonlitsd össze mint egy samsung s3, meg a trágyagánya haverjai, (ha az ios-t is használnának más gyártók pld samsung és kiadnának egy 200 euros mobilt ios-szal akkor tuti hogy akadna mint a frász) már maga a gyártó egy nagy ..., nem mondom, hogy a sony valami hú de jó, de az egy éves Z1 esemen nem laggol, nem fagy, lollipoppal meg mégtökéletesebben fut mint eddig, és egy éve vettem 250 eur -ért, egyszer próbáltam rajta custom romot de 2 nap után visszaraktam az eredetire
2015. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem hasonlitottam sehol ossze vele. Egy 5-os is alazza az S4-et sebessegben, de nalam a regi kijelzo merete nem jon be.
2015. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kérdező.. ***** válasza:
De már megint a samsung példákkal jössz.Miért a legszarabb androidost hasonlítod össze egy IOS-al?A legjobbat nem mered?
2015. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nexus HTC Xiaomi is hulladék :) volt S5-öm HTC m8 és nexus4 em utáltam mindet 👌🏻
2015. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!