Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung okostelefonomhoz,...

Samsung okostelefonomhoz, valamint tabletemhez merhetek rendelni eBay-ről kábelt, pár száz Ft-ért? Nem fogja tönkre tenni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Rendelhetsz, nem fogja tönkretenni.
2015. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:

A kábel tökéletesen működik. De simán tudsz venni itthon is, egyszerű USB-microUSB kábelt kell venni. Nem sokkal drágább.

Töltőfejen nem éri meg kínából, mert sok a rossz. De abból sem kell Samsung.

2015. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
700 Forintért vettem kábelt az auchanban múlt héten, nem egy nagy összeg
2015. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

rendeltem ebayről töltőt, az nem működött, rendeltem kábelt, az se működött, rendeltem kijelzővédő fóliát, az meg nem tapadt le rendesen

ebay tele van csalóval

2015. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 - Rendeltem eBay-ről töltőt, működik a mai napig, rendeltem többféle kábelt, egy kivételével az összes tökéletes, rendeltem kijelzővédő fóliát, azóta az van az egyik telefonomon. Rendeltem memóriakártyát, az is jól működik. Ezeken kívül rendeltem még ezt-azt. Ha tudod kitől kell rendelni és meg tudod találni a rendben lévő termékeket, akkor nagy baj nem érhet. Másrészt, ha panaszkodtál egy termékre, hányszor nem kaptad vissza a pénzed?
2015. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


A fóliák tökéletesek nekem is, pedig nem nagy összegek! 6db-os nek volt 400 Ft és semmi különbség a bolti és a rendelt között.

2015. máj. 21. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!