Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Honor 6 telefont...

Megéri Honor 6 telefont venni? Jó teló?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én szerintem igen


most rendeltem egy 32gigás változatot, majd elválik, bár én napok óta olvasgatom a fórumokat, híreket és csak jókat írnak róla

2015. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... Talán igen. Nekem P7 van, ennek a processzora kb. ugyanolyan gyors, és erre nem panaszkodhatom. Viszont a Honor 6-nak 3 GB ramja van, ami kevés telefonról mondható el 100 ezer Ft alatt, ezzel együtt az 5 MP--es előlapi kamera már csak hab a tortán. Viszont ellene szól, hogy ugyanennyiért van Sony Xperia Z2, szintén 3 GB rammal, de gyorsabb processzorral és jobb kamerával. Szóval hasonlítsd össze őket, és dönts ez alapján, bár összegezve nagyon jó a Honor 6!
2015. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is baromi jó telefon a leírások alapján, aztán ilyen szinten kb ízlés kérdése.
2015. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!! :)
2015. máj. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!