Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

-sony xperia z2

-samsung galxy s5

-samsung galaxy note 3

-nokia lumia 930

-lg g3


Nagyjábol egy árkategoria de szerintetek melyik lenne a legjobb ?

És ha valakinek van valamelyik akkor tapasztalatok vélemények johetnek !

Egy homido vrheadsetet is vennék mellé



2015. máj. 30. 19:02
1 2
 1/14 kérdező.. ***** válasza:
lumia 930 a legjobb ezek közül vagy Z2.
2015. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig nekem a z2 a legszimpatikusabb leginkább mert vizállo
2015. máj. 30. 19:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
930 szerintem, vagy tenyleg a z2... a tobbi semmi esetre se :D
2015. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lumiát ajánlom, 1 év alatt egy hibát sem fedeztem fel és még a Win 10 is kifog rá jönni amitől sokkal több alkalmazás lesz rá.És ez a telefon nagyon jó,ugyan olyan szupergyors mint újkorában így 1 év után is,nem akadozik,még az ilyen Asphalt 8 szerű játékokat is teljesen akadás nélkül viszi gyönyörűen,ha több alkalmazás is megy a háttérben pl. 5-6 nagyobb igényű játék akkor sem akad be egy kicsit sem és még sok minden jót mondhatnék róla.
2015. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lg g3-al mi a bajotok?:D
2015. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kérdező.. ***** válasza:
Nekem semmi.Inkább az g3-ban lévő hardvernek van baja a kijelzővel ami miatt laggol.
2015. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sony, Lumia vagy LG. Szerintem itt már csak ez a kérdés. Samsungot nem ajánlom. Sony vízállóságára ne nagyon hagyatkozz, eléggé lufi a dolog, púder az egész, ráadásul Z2-nek vannak egyéb problémái is pl. melegedés. Lumia 930 és LG G3 közül én talán inkább az LG-t venném, az Android miatt, de ha neked nem feltétlen fontos a droid, akkor a Lumiaval sem nyúlhatsz mellé, nagyon pöpec gép mind a kettő.
2015. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kérdező.. ***** válasza:
Én meg inkább nexus 5-t vennék ha androidot veszek.
2015. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi baja van az embereknek a samsungal? Aki már fogott a kezében note-ot az tudja, hogy nagyon el van találva a készülék. Rengeteg olyan szolgáltatás van benne amiről a többi gyártó nem is álmodozik. Én inkább venném a note 3-at mint bármelyik másikat. Ha meg vízálló kell akkor s5. A sony-ban már évek óta semmi újítás nincs. Az lg laggol a QHD miatt. A nokiáról nem tudok mit mondani mert még nem használtam, de nekem nem fekszik az op rendszer.
2015. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

9. talán az hogy a Samsung készülékeinek a 95%-a hulladék,

és a sonyról meg minek legyen versenyképes ha úgy is kiszáll a telefon piacból?az lg g3 laggol?haveromnak fél éve meg van és azt mondja hogy tökéletes,én is sokat fogtam a kezembe és szerintem is nagyon jó,de egyébként mondom hogy bármelyik toplistás kínai márka vetekszik a Samsung-gal,és remélem mondanom sem kell hogy a Samsung telefon téren tavaly 40%-os visszaesést mutatott,nem véletlenül,hulladék tömeg márka aminek van 2 jó telefonja

2015. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!