Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom és a...

Elromlott a telefonom és a szervizben csere igazolást kaptam. Visszakérhetem a pénzt?

Figyelt kérdés
Már másfél hete várom, hogy a Telekom szerezzen nekem egy ugyanolyan telefont, de azt sem tudják megmondani, hogy van e valahol illetve, hogy, ha van mikor érkezik. Folyton ígérnek egy napot meg, hogy majd még aznap hívnak mindenképpen, de hát persze semmi.. én rohangálok be állandóan. Utoljára azt mondták legkésőbb hétfő.. Holnap bemegyek, ha hívnak, ha nem. Ha nem lesz a készülékből akkor szeretném visszakérni a pénzem. Egy olyan telefont vennék helyette amire náluk huszonezret kéne ráfizetnem, míg egy független webshopban csak pár ezret, vagy épp annyit sem.. Sajnos nagy eséllyel úgy sincs már sehol olyan telefon amilyenem volt, amit helyette tudnak ajánlani az pedig nevetséges. Árban lehet, hogy ugyanaz, de az én telóm kiemelkedően jó volt a kategóriájában. Rosszabb telefon pedig nem kell. Szóval a kérdésem az, hogy jogom van e hozzá, hogy besétálok és közlöm, hogy a pénzt kérem most azonnal?! :D
2015. máj. 31. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék hülyeséget mondani, ezért a választ a kérdésre azt offolom, de azt megkérdezhetem, hogy milyen telefonod van?
2015. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg semmilyen :D LG Optimus F6 volt. Még mindig reménykedem, hogy ha ma bemegyek akkor azt mondják, hogy itt van, megérkezett juhuhuuh :D de kétlem :(
2015. jún. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!