Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone egy 13 éves gyereknek?

Iphone egy 13 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egyik nap épp beszélgettünk a barátnőmmel és szóba jött az iphone.Ő iphone 6-ot szeretne.....És mondtam neki (mivel ő csak 13 éves)ne vegyen iphone 6-ot...inkább iphone 5c-t...Szerintetek egy 13 éves gyereknek való iphone 6??!Ugysem tudja kihasználni.....A válaazokat előre is köszönöm!

#iPhone 6 #13 éves gyerek
2015. jún. 16. 07:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is iPhone 6-om van.....14/L
2015. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 kérdező.. ***** válasza:
59%
Hát most büszke is lehetsz rá...
2015. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%

"Gondolom azért hiszed,hogy ez hülyeség,mert te is ebben a helyzetben vagy."


Nem vagyok, ill. lehetnek mert ha akarnek vehetnek egy iphone-t a gyereknek, lehet majd veszek is. ettol meg nem vagyok gazdag, a gyerek sem kap meg mindent, es nem lesz tole semmi baja.


Nincs ilyen osszefugges amit kitalaltal.

2015. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%
ilyen árért senkinek nem való az iphone 6
2015. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
39%

bírom, amikor valaki meg akarja mondani a másiknak, mire szabad költeni a pénzét...:D

meg hogy majd hajléktalan lesz, ha a szülők nem lesznek...:D hát én kíváncsi lennék EGYETLEN példára, akivel ez történt...én még soha nem találkoztam olyan emberrel, akinek fiatal korában a tehetős szülők miatt ki volt nyalva a segge, aztán meg később földönfutú lett...:D általában az ilyenek többsége tanul is rendesen, aki meg nem, az már az a kategória, hogy a családi vagyon több generációra is elég...


kérdésre válaszolva szerintem is jó nagy hülyeség iPhone 6-ot venni egy 13 évesnek, pontosan az ilyen megnyilvánulásokért, amik itt előfordultak.

nekem egy 5S-em van másfél éve, és még 2 évig fogom is használni, de én nem mutogatni vettem, és mégis engem is érintenek ezek a negatív kritikák, mert én is egy köcsög iPhone-os vagyok...:D

kérjen 5C-t, ha nagyon kell neki, bár azt meg 8 gigásan nem is ajánlom, de semmi jogom nincs beleszólni.

2015. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%
#15: akkor biztos nem ismered a pesti rbancokat, többek közt a Dósa Fanny, Szilágyi Gréti, Huszti Anka, Pintér Nati-féléket, mert belőlük egyre több akad.
2015. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
13%

Nekem két iPhone 6+-om van, mert nem tudtam eldönteni, hogy a fekete vagy a fehér tetszik-e jobban, ezért apukám mindkettőt megvette.

13/L

2015. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%
16-os és nem megy nekik jól? hidd el, hogy ezek pont az a kategória, akiknek egy perc gondjuk sem lesz az életben. maximum elmennek prostinak, ha más nincs, de az nyilvánvaló, hogy te, vagy egy másik átlag ember, aki mondjuk évekig tanul, aztán elmegy dolgozni valami tisztességes munkát, sosem érsz a nyomukba...ilyen a világ.
2015. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
17. úristen,te 2 nap használod ugyanazt az iphone-t is???szerintem szólj apunak hogy vegyen egyet minden napra mert így elég cink :/
2015. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%
undorito tarsadalomban elunk egyre jobban :D a felnovekvo generacio is egy degeneraltabb... es ezert pont ezek a szulok is felelosek
2015. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!