Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone egy 13 éves gyereknek?

Iphone egy 13 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egyik nap épp beszélgettünk a barátnőmmel és szóba jött az iphone.Ő iphone 6-ot szeretne.....És mondtam neki (mivel ő csak 13 éves)ne vegyen iphone 6-ot...inkább iphone 5c-t...Szerintetek egy 13 éves gyereknek való iphone 6??!Ugysem tudja kihasználni.....A válaazokat előre is köszönöm!

#iPhone 6 #13 éves gyerek
2015. jún. 16. 07:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
*egyre
2015. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. jún. 17. 06:02
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de 5C-t a helyébe semmi képp sem vennék akkor inkább iphone 5S-t vagy 5-öt
2015. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Dósa Fanni pécsi, és egyáltalán nem gazdag, ez szerintem lerí már a kockatévéről is ami a szobájában van
2015. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért gondolják azt az emberek, hogy akinek iPhone-ja van fiatalon, normális ember nem lehet.


Én 12 éves vagyok, Karácsonyra kapok egy 6s-ot. Most ettől több ember leszek? Nem. Kevesebb? Nem. Ez csak egy telefon, embereeek! Ugyanolyan mint a többi.


Most én pl ettől nem fogok elszállni magamtól, hogy húha, iPhone 6s-em van, hisz ugyanúgy megy tovább az élet, eseményekkel és célokkal. 4-es tanuló vagyok, és próbálom tartani az átlagot... Rendszeresen olvasok, illetve történeteket írok, a barátaimmal töltöm az időt, nem pedig sírok, hogy miért nem iPhone 7-et kapok inkább. Igaz, nekem teljesen mindegy, hogy milyen telefonom van.. :D


Nem kell az összes iPhone tulajdonost egy kalap alá venni, hogy akkor ők most a beképzelt pénzesek, hisz nem egy mobil fogja eldönteni, hogy ki milyen személyiséggel rendelkezik. Aki iPhonnal beképzelt illetve önző, nagy valószínűséggel okostelefon nélkül is az :)

2016. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Szerintem ha tud rá vigyázni és megkapja akkor miért ne hasznalja
2017. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Meg van olyan ember akinek mondjuk bérel agy panel lakást és iPhone 6-ja van. Ki mire sporpl
2017. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!