Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő amíg ideér?

Mennyi idő amíg ideér?

Figyelt kérdés
Sziasztok a mai nap folyamán venni akartam egy iphone 5s készüléket és nemvolt raktáron az üzletben de aztmondták az ügyintézők hogy megrendelik de azt nemközölték hogy mikor jön meg az üzletbe.Nos ha ezt valaki megtudná nekem mondani nagyon megköszönném :)
2015. jún. 17. 16:48
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
58%

És mi honnan tudjuk?

De szeretem az ilyen hasztalan kérdéseket amiben muszáj vagánykodni,hogy ő mit rendelt...

2015. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudnánk? Lehet egy hét, lehet már holnap... Kérdezd meg tőlük!
2015. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem pont a te válaszodra lennék kíváncsi hülyegyerek
2015. jún. 17. 16:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom aki hasonló esetben volt mint én az tud választ adni..ha te nemtudsz akkor ne kommentelj!!
2015. jún. 17. 16:57
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
Erre nem lehet választ adni.Én inkább neveznélek hülyegyereknek aki ilyet hasztalan kérdéseket tesznek fel.Még azok sem tudják mikor érkezik akik megrendelték az üzletben,valószínűleg azért nem mondták meg neked mikor.Kicsi logika is kéne a fejedbe.
2015. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


érdeklődj itt, hátha megtudják mondani :D

2015. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a kérdés :DDD honnan a francbol tudjuk mi?:D vagy mithittél mi majd utánna járunk neked?
2015. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!