Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 telefonra lenne szükségem,...

2 telefonra lenne szükségem, milyet vegyek? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Az egyik saját részre. Ennél ami fontos,hogy jó képeket csináljon. Z1 compactom van,szeretem,de kicsi(na meg most tönkre tettem és 45ezer lenne helyre tenni).Tehát az is fontos,hogy nagy legyen.(igazából a vízállóság jól jött egyszer-kétszer,de nem víz alatti fotózás,hanem olyasmi miatt,hogy ráborult egy pohár víz,lefröcsköltek....)Összeget nem tudom pontosan,részletre venném hűség időre...Max olyan 110-ig gondolnám.

A másik a páromnak. Ennél az elsődleges a strapabíróság. Hordja melóba,por,kosz és nem vigyázás aminek ki van téve :) Azért szokott fotózni,de nem elsődleges,netezni is szokott rajta Ő viszont "normál" méretű telefont szeretne.Jó lenne 100 ezer alatt megúszni!(az se baj,ha csak 50 körül van :D )

Egyikünk se ért hozzá,minden megoldást szívesen meghallgatok,ha véleményeket is írtok az adott telefon mellett azt köszönném! Minden választ,segítséget köszönök! :)


2015. jún. 22. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Lumia 930 neked, gyonyoru kepeket keszit es strapabiro es szep es a rendszer is stabil


hat a parodnak "normal" meretut nemnagyon tudok most nem jut eszembe :D

2015. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
ja igen, neki pedig Lumia 735 :D
2015. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A párodnak Nokia Asha 210-et javaslok.
2015. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a 930+735 párosra szavazok! Azzal nem nyúlhatsz mellé!
2015. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
29%
Iphone iphone
2015. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt is lepontozott valamelyik csicska :D
2015. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Részemről a zöld ment mindenkinek! :) Köszönöm mindenkinek!
2015. jún. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!