Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s felhasználók, többi...

IPhone 5s felhasználók, többi a leírásban?

Figyelt kérdés
iPhone 5s használók! írjatok bő véleményt róla! hány éve használjátok és van-e valami kellemetlenségetek.
2015. jún. 22. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán lesz 1 hete és eddig meg vagyok vele elégedve. 16GB-s és nem kevés. Attól féltem, h kevés lesz, de nem. Nagyon sok minden ráfér. :) és nagyon jó képeket csinál.
2015. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony óta használom. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Régen Apple ellenes voltam, de csak azért mert nem tudtam megvenni és a hallottak és a specifikációk alapján ítélkeztem. De mióta a Sony Xperia Go-mat lecseréltem iPhone 4-re azt pedig a mostani 5S-emre, azóta majdnem, hogy undorodva nézek az Androidra. Talán az S6 Edge jöhetne szóba csere esetén de akkor is a szívem szakadna le érte. Visszatérve magára a telefonra, én mindig is elvártam egy műszaki cikktől, hogy olyan legyen amilyennek kell lennie. Az 5S az pont olyan. Gyors, stabil, egyszer nem fagyott le (bár a mostani 8.3-as rendszer elég bugos, de majd remélhetőleg javítják), ugyan olyan gyors mint vételkor és olyan is fog maradni. Kamerájával is meg vagyok elégedve hiába csak 8 mp. Kellemetlenség igazából nincs. Ha most lesz először IOS-od akkor hozzá kell szokni az ilyen butaságaihoz, mint pl.: nincs bluetooth küldés max AirDrop fényképküldés két iCucc között, zene csak iTuneson keresztül, bár ezt lehet küszöbölni egy YouTube cache alkalmazással mint pl.: iTube vagy mondjuk Tubify. Ha más rendszerről váltasz akkor nehéz lesz megtanulni főleg android után, de ha már normálisan tudod használni akkor nem lesz vele bajod.
2015. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm eddigi hozzászólásotokat!:)

bluetooth küldés hiányával szerintem meg leszek...sőt... de az alkalmazások letöltése az ingyenes az apple store-ból?

2015. jún. 23. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Vannak ingyenes alkalmazások és vannak fizetős alkalmazások, de mindegyiknek jó a minősége és nem akadozik. 2. válaszolóval egyetértek, hogy majdnem, hogy én is undorodva nézem az andoridos és a window-os telefonokat. Itunes store-ból is lehet egyébként ingyen zenéket letölteni és nem bonyolult. :D
2015. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!