Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott a telefonom és nem...

Skelton kérdése:

Lefagyott a telefonom és nem kivehetős az aksi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huawei ascend g620s. Épp barátnőmnek akartam visszaírni, amikor elsötétült a kép, mintha bejött volna a billentyűzár. Eltelt egy óra is de nem tudom se kikapcsolni, se bekapcsolni csak fekete képernyőt látok. Néhány zölden villog az értesítő fény, mint amikor írnak és ráraktam töltőre akkor is világított, ahogy tölteni szoktam. Egy hónapja sincs meg a teló.

#huaweiascendg620s
2015. jún. 25. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nerakdfel töltőre akkor várd,hogy lemerüljön.Vagy keress rá egy gombkombinációt amivel sofz resetelni tudod
2015. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:
Nyomjad sokáig a bekapcs gombot amíg ki nem kapcsol.
2015. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Újraindító kód kell neki, Sony-nál bekapcs+hangerő plusz hosszan. Lehet nálad is az, ha nem akkor Google.
2015. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A lemerítésen gondolkoztam, de az elég sokáig tarthat. Egyébként gombkombináció után olvastam, próbáltam is de nem történt semmi. A három gomb minden kombinációját kipróbáltam. Mostmár ha megnyomom a billzár gombot egy icipicit világosabb lesz a fekete képernyő, ezen kívül semmi. Újabb megnyomásra ismét szimpla fekete.
2015. jún. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!