Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hallottatok már ilyet?

Ti hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kaptam ingyen a számalcsomaghoz egy LG spirit 4G telefont. Ma letettem a polcra és mikor magamhoz akartam venni, láttam, hogy meg van repedve a képernyő, de nem eshetett le és nem is történhetett vele semmi. és egyértelműen látszódik, hogy nincs összetörve, és egy karc sincs rajta ami arra utlani, hogy leesett. Ti hallottatok már ilyenről? Azt mondták, hogy az üveg lehet gyártó hibás(mikrorepedás vagy buborék). Ilyenkor mi a teendő? Mit tehetek?
2015. jún. 27. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, hogy gyárilag hibás, akkor te meg mondd meg nekik, hogy cseréljék ki!
2015. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hallottam már ilyet. Vissza kell vinni. Azt teheted, hogy visszaviszed. Garancia.
2015. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a keredkedésben mondták hogy gyári hibás hanem olyan ismerősöm, aki már látott telefont. A kereskedésben azt mondták hogy ne adhatnak új telefont/nem cserélhetik ki mert vsszadobják neki a cserét és a srácot veszik elő. Hétfőn felviszik bevizsgálásra szervízbe de félek hogy rám fogják húzni a lepedőt hogy én rontottam el. A srác még azt is hozzátette hogy a 3 napos cseregarancia nem vonatkozik mechanikai sérülésre, szóval ő nem cseréli ki és a szervíz majd megmondja hogy mitől lehetett ez.
2015. jún. 28. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!