Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Létezik-e még az a szituácó,...

Létezik-e még az a szituácó, hogy ha kimegyek New Yorkba, visszaforíithat-e a bevándorlási hivatal, mióta nincs vízum csak az ESTA? Kérlek benneteket, h hallottatok vagy tapasztalatok ilyet mostanában, mert a jövőhéten indulok, és félek!

Figyelt kérdés
mert a vízumkötelezettségnél bizony előfordul. Nagyon kérlek benneteket, , érrezetek egy kicsit velem, hogy mennyire félek, nyugtassatok meg ha lehet. Előre is Köszönöm minden kedves válaszolónak
2014. szept. 30. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Az ESTA-val érkező magyarok 99.7%-át beengedik. Akit nem, annak oka van!
2014. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
éd mégis mi lehet az oka! tudom nem mondják meg, de azért mégis kérdezgetnek, pénz mennyit lehet vinni, és kártyám vagy készpénzben, és mit mondjak miért megyek és kihez
2014. szept. 30. 23:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Senkinek nincs információja az biztos.


Sima turistát, akinek van hotelfoglalása max pár hétre és hazafelé repülőjegye nem fognak visszafordítani.

2014. okt. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű turistaként utazol, 1-2-3 hétre, rendelkezel visszafelé repülőjeggyel, szállásfoglalással, ha kérdezik, meg tudod mondani hogy miket nézel meg, és még nem volt gondod soha a bevándorlási hivatallal, akkor beengednek.
2014. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a szituáció létezik (létezhet)

van akit visszaküldenek, nem kötelesek indokolni, veled is megtörténhet

minél idegesebben viselkedsz a migration agent előtt annál inkább

2014. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

- Az első válaszoló csak fontoskodik, és hülyeséget írt, mivel NEM LEHET erről információja!!!


- Természetesen a mai napig létezik "visszafordítás", ráadásul nem kötelesek megindokolni az okát!!

Amikor legutóbb mentem N.Y.-ba, akkor is két lányt visszafordítottak a reptéren.

2014. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem csak ESTA-m volt és síkideg voltam, mert nem lehetett dohányozni 15 órán keresztül sehol, a halálba kívántam az összes officert, mégsem fordítottak vissza, pedig azt sem tudtam megmondani, melyik városrészben van a hotel, csak a nevét. Teszem hozzá, közel perfekt az angolom, az is sokat nyom a latban.
2014. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Endr 72 ***** válasza:

Bármikor bárkit visszaküldhetnek,ha ESTA val mész,ha vízummal.Egyik sem garancia arra,hogy beengednek az országba.Ha az officernek csak egy kis kétsége is akad,hogy dolgozni,letelepedni akarsz,jogában áll indoklás nélkül visszafordítani.

Amúgy mi volt,beengedtek?

2014. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Epatta mopiti dapota betetikma.
2014. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!