Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iphone vagy...

Szerintetek iphone vagy samsung vagy lg?

Figyelt kérdés

iphone 4, samsung galaxy express, lg optimus f6 kozul kene dontenem..

ez nyilvan relativ hogy kinek mi a jobb pl az android vagy ios rendszer de erdekelne azert nektek melyik jott be jobban:)



2015. júl. 6. 12:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

10-es válaszodra: ha nem vagy otthon az Apple-ös cuccokban, minek mondod azt, hogy a 4 és a 4S semmiben nem különbözik?

épp csak ég és föld...

-kb. 2x erősebb hardver

-iPhone 4 iOS 7-ig volt támogatott, a 4S meg még megkapja az iOS 9-et is

-5 mpixeles kamera, 720p-s videófelvételle vs. 8 mpixeles kamera 1080p-s videófelvétellel.


és ezek csak a legtriviálisabb különbségek köztük.

ha nem akarsz rákölteni, inkább hagyd rá...iPhone 4-gyel sem lennél semennyivel sem előrébb...lassú lenne, bizonyos alkalmazások, funkciók már nem elérhetőek rajta, aztán meg jössz ide az iPhone-os kérdésekbe ócsárolni, hogy "nekem is volt iPhone-on, de olyan lassú szar volt, hogy 2 hét után megszabadultam tőle, nem értem, ki szeretheti..."

2015. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
valoban nem vplt meg iphone-om es a menujet mondom hogy nem tudom milyen es ezt kerdeztem...de attol olvasni meg tudok..ha szeretned belinkelem ahol olvatam hogy szibte semmi kulombseg minden egy picivel jobb de nem jelentosen..azert nem kapta meg az 5 nevet csak 4 s..na tok jo..ingyen joslas?! biztos jonnek ocskarolni igen..-.-
2015. júl. 7. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!