Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van rá esély, hogy megvalósulj...

Van rá esély, hogy megvalósuljon az ötletem?

Figyelt kérdés

Talán álmodozónak fogtok tartani, akinek túl élénk a fantáziája, de komolyan érdekelne a dolog! :D

Szóval összeszedtem papírforma szerint minden okostelefon legjobb tulajdonságait, és ezeket összegeztem, kitalálva ezzel a világ legszuperebb telefonját. Van valami olyan kapcsolattartó illetékes, vagy hogy mondjam, akinek ha beadom az ötleteimet, megcsinálnák? (persze sorozatban gyártva, nem egyedi példányt!)


2015. júl. 8. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg nem ártani akarok a lelkesedésednek, de ez lehetetlen.

Te összeszedted minden okostelefon SZERINTED legjobb tulajdonságait, és összegezted azokat. Mivel a vélemény szubjektív, így megalkottad a saját álomtelefonodat, ám az a telefon nem biztos, hogy mindenkinél olyan sikert aratna mint nálad.

Egyébként fordulhatsz a nagyobb gyártókhoz, ám ahogy írtad, álmodozónak fognak nézni, akinek túl élénk a fantáziája. Szóval mosolyognak egyet és annyi :D de próbálkozni persze szabad.

2015. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nyilván nem zavar, hogy a megjelenő újdonságok mögött mind magasan képzett és igencsak kreatív szakmérnökök, tudósok és évek fejlesztései állnak, amik a régebbi, évek munkájával kidolgozott ötleteket használják fel. És így tovább.

De még nem jöttek rá, hogy ha összecinezik a legjobb fődarabokat, már kész is a szuperkészülék.

2015. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
67%
Lehet az csak neked szupertelefon.Mindenkinek más az álomtelefon,így ezt megvalósítani nem lehet.
2015. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
énis írok jó specifikációkat fejből bárkinek.. csak "kinemszarjale" :D ez nem ilyen egyszerű dolog h mindenből a legjobbat durr bele... egy telefon "összeállítása" rettentő nagy mérnöki munkát igényel, mind szoftveresen, mind hardveresen.... ehhez hozzájön a gyártása is ami szintén rengeteg pénz sorozatban... marketing... stb... felhasználói igények... senkinek nem érné meg ha a "legjobb telefont" legyártaná bárki is mert 1000% hogy csak veszteséget termelne vele... ez egy nagyon nagyon nagyon összetett dolog :D
2015. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A gyártók igazából tudnának hiper-szuper telefonokat összerakni, de úgy hogy tartós is legyen és minden benne legyen. Csak akkor nem érné meg nekik. Szóval nem sikerült feltalálnod a spanyolviaszt :D
2015. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2015. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted nincs minden gyártónak egy egész csapata arra, hogy a konkurenciát figyeljék, és megpróbálják azt túlszárnyalni?


Az ötleted kb. olyan, mintha azt mondanám, kitaláltam a világ legszuperabb autóját.

Fogyasszon 3 l üzemanyagot 100 km-re (VW Lipo tudja)

Legyen 300 km /h a végsebessége (Veyron röhögve megcsinálja)

Legyen legalább 1 m3 raktere (Transporter tudja)


Kesves bácsik ott a fócvágennél, mindhárom típust a mérnökbácsiék csinálják, csináljanak már össze nekem ebből egyet, ami 300-al megy, 3 litert eszik, és 1 m3 a raktere.

Nem is értem a mérnök bácsikat, maguktól miért nem jöttek rá, hogy mijjen eccerű is lenne egy jó ótót csinálni..

2015. júl. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!