Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok...

Milyen okostelefont ajánlotok az 59 éves anyukámnak, aki nagyon egyszerű dolgokra használná? Tehát főként telefonlásra, SMS-re, néha-néha rádióra, zenehallgatásra, jegyzetelésre, fényképezésre meg videózásra nem hinném.

Figyelt kérdés
Játszani biztos nem fog, egyelőre az internet sincs tervben. (és ne kössetek bele légyszi, hogy akkor minek neki az okostelefon.

2015. júl. 13. 12:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hoppá, helyeset javítottam ki, a jívítás nem számít
2015. júl. 13. 13:25
 12/20 A kérdező kommentje:
sokat SMs-ezik és egy gombos telefonon sokkal tovább tart megírni egy üzenetet.
2015. júl. 13. 13:28
 13/20 anonim ***** válasza:

9: okostelón nehezebb sms-t írni. Egy idősebb, nem ehhez szokott ember, könnyebben eltalálja a gombokat, mintha a képernyőn kell neki beletalálni a betűbe, sokszor mellémegy. Tapasztalat.

Nagyobb kijelzős van gombosból is.

Egyébként meg én is ajánlottam telefont, és másik is írták azt, hogy minek, nem csak én. Szóval nem kell engem lehurrogni.

2015. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
én még nem láttam olyan gombos telefont aminek minimum 4 inches kijelzője van!
2015. júl. 13. 14:40
 15/20 anonim ***** válasza:
+1 valamelyik Lumianak. A rendszer egyszerű felépítése, a szójavaslatos gépelés és az egész kontrasztos megjelenése szerintem sokkal kezelhetőbbé teszi az okostelefont az idősebb generáció számára. 50+os édesanyám 1 éve használ Lumia 520-ast, azóta facebookozik, fényképezik, böngészik, stb.
2015. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lumia 532 tokeletes valasztas
2015. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

köszi nektek.

terveim szerint 435 vagy 532 lesz

2015. júl. 13. 15:34
 18/20 anonim ***** válasza:
ha fontos a nagy képernyő, akkor vegyél Lumia 1320-at neki, bár nem hiszem hogy belefér a keretbe. az kb. 45ezer
2015. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
az már sok és már a túl nagy kategóriába tartozik. az ideális méret a 4-5" lenne
2015. júl. 13. 17:56
 20/20 anonim ***** válasza:

Én már 70 felett vagyok, és nem egy hasonló korú barátnőmmel megkedveltettem az okos telefonját.Azt ajánlom, hogy vagy Te, vagy egy nagy-türelmű jó barát, vagy egy oktató, szánjon rá egy-két órát, nagy türelemmel, és elsőre a számára legfontosabb néhány dolgot tegye fel a telefonra, és tanítsa meg használni! Én biztos nem veszíteném el a néhány óra tanulási idő miatt az okos telefonok csodáit, az okos ébresztő órát, a pompás mindig kéznél levő fényképezőt, videót, a közlekedés segítőit! az internetet, a you tube-t a facebook-ot,a játékokat, ujságokat kéznél levő email-t stb, stb

Csak türelem kell!!! Az sms-hez a könnyű magyar billentyűzet,a készülékhez való spec toll, és már nem érdekes a betű mérete, power bank a rövid akku üzemidő miatt.Ha mégis lesz internet, imádni fogja a hangkeresést.Nem tudhatod, mibe fog beleszeretni, engem is kinevetett a fiam mikor ilyen telefont kértem!

2015. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!