Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont...

Milyen Androidos telefont lájtos használatra?

Figyelt kérdés

A mostani telefonomat leginkább böngészésre és navigációra használom, meg néhány appra, játékra soha, ezért egy csúcstelefont túlzásnak éreznék venni.


Mindazonáltal nem a legolcsóbbat akarom venni, szánnék rá némi pénzt, hogy mondjuk jó képernyője legyen és jó üzemideje.


Milyen Androidos telefont ajánlanátok ilyen lájtosabb használatra, a fenti feltételekkel?



2015. júl. 21. 21:36
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
A P8 jól hangzik, de a Huawei névtől kicsit ódzkodom, mert a kínai kormány zsebében vannak tudtommal (remote backdoorokat rebesgetnek).
2015. júl. 21. 22:13
 12/40 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy bármi félnivalód lenne a Huawei márkától. Én azt se tudom miről beszélsz, nem hallottam ilyenről. Ez egy telefon. Nem fognak betörni hozzád, elrabolni, megerőszakolni, stb.

Ja és azt kihagytam, hogy ez sokkal időtállóbb, mint a motorola, mert az már-már belépőszint. És a garancia kérdése itt nem problémás.

2015. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Nem betörésről van szó, hanem adatlopásról, banki adatok, stb.


Ha tudsz angolul akkor itt egy példa cikk: [link]

2015. júl. 21. 22:30
 14/40 A kérdező kommentje:
A másik probléma, hogy Android 4 fut rajta még mindig, vagyis szoftverfrissítés terén le van maradva a mezőny többi részétől.
2015. júl. 21. 22:33
 15/40 A kérdező kommentje:
Legalábbis ez a cikk ezt mondja, máshol meg 5-öt írnak, szóval nem tudom, melyik az igaz: [link]
2015. júl. 21. 22:35
 16/40 A kérdező kommentje:
PEdig ez június 24-i cikk, szóval nem túl régi.
2015. júl. 21. 22:37
 17/40 anonim ***** válasza:
2015. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Láttam. Ezért mondtam, hogy ellentmondásos. Ez egy július 6-i cikk, ez is android 4-et említ:


[link]


Ha tényleg van rajta 5, akkor az valami nagyon friss fejlemény lehet.

2015. júl. 21. 23:02
 19/40 anonim ***** válasza:

a huawei oldalán fentvan a lollipop-os firmware :D magyar is.. szóval... :D

[link]

2015. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Ok, elhiszem, akkor az android nem probléma, viszont az egyik review írja, hogy " Short battery life; Low display resolution. " mint hátrány, ami nem biztató.


Illetve máshol azt olvasni, hogy Moto G 2nd jobban megéri, ha ebben a kategóriában akar telefont venni valaki.

2015. júl. 22. 06:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!