Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont...

Milyen Androidos telefont lájtos használatra?

Figyelt kérdés

A mostani telefonomat leginkább böngészésre és navigációra használom, meg néhány appra, játékra soha, ezért egy csúcstelefont túlzásnak éreznék venni.


Mindazonáltal nem a legolcsóbbat akarom venni, szánnék rá némi pénzt, hogy mondjuk jó képernyője legyen és jó üzemideje.


Milyen Androidos telefont ajánlanátok ilyen lájtosabb használatra, a fenti feltételekkel?



2015. júl. 21. 21:36
1 2 3 4
 21/40 kérdező.. ***** válasza:
Itthon is van olyan szerviz ami motorolával foglalkozik,de nyugodtan lehet az expansys-sal intézni a gariztatást,mert nem ők javítják,hanem ők eljuttatják egy külföldi márkaszervizbe,mivel ők nem bolti garanciát adnak.Egyébként a motorola olyan megbízható,hogy én még garanciáztatásól nem hallottam motorolánál.
2015. júl. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Az expansys elég komoly cégnek tűnik valóban. Náluk csak az van, hogy mivel nincs ingyen szállítás, ezért a kiírt árhoz még hozzá kell számolni pár ezret szállítási díjnak.


A Moto G jónak tűnik, csak az dilemmám, hogy 1GB memóriája van. Nem tudom, hogy még ha olcsót is vesz az ember, manapság érdemes-e 1 giga memóriával venni. Az elég kevésnek tűnik. Legalább 2 giga jó lenne.

2015. júl. 22. 07:55
 23/40 kérdező.. ***** válasza:

Megbízható az expansys mivel világcég.


Mivel a Motorolákon stock android fut ezért annak elég 1GB ram is.Az 1GB-ból 500MB szabad.

2015. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Az 1 gb ram netezésre nem nagyon elég, főleg több alkalmazás futtatása esetén. A processzor ami abban van az belépő, a tárhely nem elég semmire, akksi idő ugyanannyi mind a 2-nek. A motorola szerintem nem magyar, mert itt nem forgalmazzák, de lehet hogy tévedek. A Huawei-en lollipop van, szerintem a másikon is. A kamera sokkal jobb elöl és hátul. A kijelző nem tudom miért mondod hogy gyenge (HD, mint a motorola). De ha nem a specifikációk, akkor döntsön a kinézet. Melyik tetszik jobban. Mire használnád. Kell-e normális kamera a hátlapra, előlapra (használod-e). Ezek függvényében dönts. A magyar nyelvet meg tényleg nem tudom, de szerintem nincs benne.
2015. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Nem én mondom, hogy gyenge a kijelző, idéztem egy review-t.


De elhiszem, hogy jó telefon, a mostani telefonomhoz képest mindenképpen. A magyar nyelv nem életbevágó, angollal is el tudok lenni, bár gondolom akkor magyar szótár sincs gépeléshez, ami hiányozhat.

2015. júl. 22. 08:49
 26/40 A kérdező kommentje:
Az expansys valóban külföldről hozza a telefonokat. Ezek szerint azokban előfordulhat, hogy nincs magyar nyelv? Ebből a szempontból hátrány lehet az onnan rendelés.
2015. júl. 22. 08:53
 27/40 kérdező.. ***** válasza:

Minden telefonban van magyar kivéve a motorolában.Egyszerűen ők nem raknak bele magyart.

Egyébként angol vagy francia raktára van az expansysnak.Az a tévhit hogy a külföldi telefonba nincs magyar az hülyeség kivéve motorolánál.Az ilyen hogy nem magyar menüs a telefon a sufni gsm boltba kapható telefonoknál fordul elő,de mivel az expansysnál nincs megbízhatóbb cég ezért náluk minden a legnagyobb rendben van.

A mototola gyári billentyűzetével is lehet magyar szöveget írni.

2015. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Szóval a motorolában nem lesz magyar. Az egy dolog, hogy a billentyűzettel lehet magyar karaktereket írni, a szótár az érdekes, hogy feljánlja-e a magyar szavakat gépelésnél néhány betű leütése után. Ez eléggé hiányozna, ha nem lenne.
2015. júl. 22. 09:26
 29/40 anonim ***** válasza:
Windows Phone szóba sem jöhet? Mondjuk egy 735.
2015. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 kérdező.. ***** válasza:
Felajánlja a szavakat,de ha nem lenne jó akkor le lehet tölteni rengetek magyar billentyűzetet,úgy hogy ezen ne múljék.
2015. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!