Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínai tablet pc-m van (g101-a3...

Kínai tablet pc-m van (g101-a33) android 4.4, a dalvik-ot átállítottam art-ra a beállításoknál és most egyszerűen nem kapcsol be. Ötletek?

Figyelt kérdés
A logo bejön de ott megáll. Tudom, hogy várni kéne, de haszontalan. (egész este próbálkozott bejönni) Nincs factory reset recovery mode-ban. Romot nem találok hozzá, recovery-ben felül ezt írja:exdroid4.4.2_r2-a33-v2. 0 erre jönnek ki romok, de azokat nem találja meg, akárhova teszem. (a rom csak egy . Img kiterjeszétű fájl, ennek elégnek kéne hogy legyen? Vagy a rom rossz? ) Erre a problémára keresek megoldást. Mit tudnék tenni?

#Android #tablet pc #art #Dalvik #bootlogo #stuck on boot #mcpe 0.12.0 #g101-a33
2015. júl. 28. 19:42
 1/1 Karesz781 válasza:
Nekem is ilyen tabletem van én meg szeretném frissíteni az androidot rajta de nem találok semmit,viszont a te problémádra sincs semmi utánna néztem de semmi!
2015. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!