Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elejtettem a telefonomat,...

Elejtettem a telefonomat, beázott és most nem működik a kamera. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 735 telefonomat beleejtettem egy pocsolyába és valószínűleg beázott, ezért nem működik se az első, se a hátsó kamera, se a vaku. Garanciát nem vállal rá a szolgáltató, mivel az én hibámból történt. Tegnap elvittem szervizbe, ahol azt mondták nem érdemes kicserélni a kamerákat. mivel nem biztos, hogy működni fog/ nem úgy fog működni, ahogy kellene és drága is (10-20ezer ft) garanciát pedig nem vállalnak rá.

El szeretném adni a telefont, de nem tudom el tudnám-e adni ill. mennyiért. Fél éves telefonról van szó, tehát más hibája nincs. Jól működik, gyors és jó állapotú, a kamerákat leszámítva.

Kérlek segítsetek mit tehetnék. AKI ÉRT HOZZÁ, írhat árat is mennyiért tudnám eladni (ha még eladható így). Eredetileg 70000-ért vettem.



2015. júl. 31. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem mondtál mást a garanciába, pl. hogy kint hagytad az esőbe? Valószínűleg a víz tette tönkre a kamerákat, nem az ütődés, ahogy leesett.

Így ez a telefon kb. semmit nem ér. Bármikor, bármelyik alkatrésze felmondhatja a szolgálatot, lehet belülről is sérült, és ha még egyszer leejtenéd már nem is működne. Én ezért nem venném meg.

2015. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megprobalhattad volna az egy tal rizses modot,de nem hinnem,hogy meg segitene.
2015. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!