Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek nem mukodo kamera...

Piriiiii kérdése:

Mit tegyek nem mukodo kamera ellen Android eseten?

Figyelt kérdés

Beex markaju telefonom van Android rendszerrel. Eddig mukodott az amugy nem nagy teljesitmenyu kameraja, de egyszer csak azt kezdte kiirogatni, hogy nem lehet csatlakozni a kamerahoz. A Google Play segitsegevel letoltottem kameraalkalmazasokat, de hat persze ugysem lett jo...

Mellekesen megjegyzem, hogy a lampaalkalmazasok sem mukodnek, tehat a vaku sem. Ha bekapcsolom a lampat, nem a vaku vilagit, hanem elfeheredik a kepernyo...

Kaptam olyan tippet, hogy allitsam vissza a rendszert a gyari, alap beallitasokra es jo lesz. Megtettem, de nemhogy megoldodott volna, eltunt a kamera gomb... mit csinaljak? Tulelem a kamera nelkul, de neha tok jol jonne, a lamparol nem is beszelve...


2015. aug. 10. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan meik mobilrol lenne szó? Szoftver frissités pc ről vagy vissza állitás pcről.
2015. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Beex MD1. Nem egy friss peldany, de azert csak nem kene eltunnie a kameranak...

Koszonom a valaszodat egyebirant!

Es hogyan lehet ezt a szoftverfrissitest vagy visszaallitast megtenni szamitogepen?

2015. aug. 10. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiába állítasz vissza bármit. A kamera maga hibásodott meg. A hardveri része. Szét kell szedni, lehet csak eltörött a forrasztás. Ha szerencséd van...
2015. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!