Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535 vélemény?

Microsoft Lumia 535 vélemény?

Figyelt kérdés

Ilyen telefont néztem magamnak esetleg még androidos jöhetne szóba de előre láthatólag 2 évre tervezem megtartani a telefont és ezért mondom ha eddig androidos volt ki próbálok újat.

Akinek van tapasztalata esetleg tud róla vélemény írni kérem segítsen.

Még annyi nem-e fogom megunni hogy ez nem android?

A mostani telefonom is 2 éve van nálam csak a külsejével vannak hibák pedig ez nem egy eget rengető igazából alsó kategóriás telo szóval jól bírják nálam a telok.

Nem akarok 1 év múlva újat venni.

Előre is köszönöm!


2015. aug. 10. 21:42
 1/7 anonim válasza:
Nekem ilyenem van, teljesen oké,csak az Áruház nagyon tré.
2015. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Még annyi nem-e fogom megunni hogy ez nem android? "


Most úgy őszintén: honnan tudjuk azt mi, hogy Te mit fogsz megunni? :D Erre nem tudok válaszolni.


Nekem kb. másfél éve van ilyen telefonom - nincs bajom vele... mondjuk én csak telefonálásra meg fényképezésre, esetleg netezésre használom.

Egyetlen "negatívumot" tudok mondani: a wifi jeleket gyengébben veszi, mint más telefonok. Egyébként szeretem.

2015. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen!

2-es: Én is telefonálni/sms küldeni,fényképezni és netezni (ezt mondjuk sokat) használnám.:)

2015. aug. 10. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam csak pár napja van még csak de tetszik. Meg lehet szokni a wp-t simán. Így mindig van valami új felfedezni való :) képet szerintem nagyon szépet csinál. De 5" hatalmas. 220ppi meglátszik de nem vészes. Ha nagyobb ppi s telód volt akkor észreveszed. Wifi nálam jó előző telefonjaim nem voltak ilyen jok de nem értek sokat azok. 30790ért jutottam hozzá dual simes
2015. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És 1napot reggeltől estig kibírja akárhogy nyomogatom :) jó még nem nyúztam folyamatosan :D
2015. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: mobilnetem nincs, nem tudom, azzal hogy megy, de biztosan jó arra is :-)
2015. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

srácok nálatok nincs baj a kijelzővel? nálam néha fucsraságokat csinál. mármint nyomo a törlőgombot , erre leüt random betűket.

egyébként jó telo

2015. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!