Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonválasztás? Várjak vagy...

Telefonválasztás? Várjak vagy ne várjak?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni egy jó ideje(december óta). Anno az S4 mini volt a nagy szerelmem,de nem vehettem meg annyi pénzért(70). Aztán márciusra végül sikerült a határt feljebb alkudnom,választhattam 70ig telót,viszont S4 mini kifutott. Eldöntöttem,hogy tényleg kétszer körüljárok minden telefont,ami szimpatikus. Nem kellett volna,hisz a telefont szimpátia alapján választó énemből telefont adatok alapján választó emberke lett. Azóta minden telefonnal van kifogásom,van 1-2 darab,amin gondolkodom. Sajnálok ennyi pénzt egy telefonért,viszont szeretnék telefont. Szerintetek megéri várni őszig,hátha jön a középkategóriába(70ig) valami jó telefon?? Vagy csak csúcsmodellek jönnek??

Azt sem szeretném,hogy most várakozom itt őszig,és akkor meg megveszem azt a telefont,amit most,augusztusba is meg tudtam volna venni.

Amin gondolkodom,az a Lumia 735,a G2 Mini,és esetleg az Ace 4.

Ha valakinek van valami tapasztalata ezekkel kapcsolatban,azt nagyon megköszönném ha leírná!

Szeretnék valahogy választani nagy nehezen,ma pl. meg is vehetném,csak azt nem tudom,hogy mit,és mikor!


2015. aug. 11. 09:14
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Hallod ember te hüklye vagy iphone egy szar mindenki megbánja a pénzét ja és hogy még egyérvem legyen nincs visszalépö gomb mindenféle kész meg ilyyen szarok at kel keresni haha ez szivás iphonos nagyon gáz ha te iphone melett vagy elmondom ki van mellettem az összes ismerösöm akinek iphonja van az lg s gyerek a kérdezöt meg hagyuk már szohoz jutni mert szerencsétlen nem tudja leirni meik szenrinte a jobb
2015. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
Hallod kérdezö privátba dd meg a skype neved és beszéljünk a telorol
2015. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy ennyire ráálltatok erre a témára,csak kár,hogy semmi hasznos információt nem tudtam belőle leszűrni,hisz abszolút nem érdekelnek a felsőbb kategóriás készülékek,mert nem adok telefonért annyi pénzt!


G2 Minis,köszi :)

2015. aug. 11. 09:54
 14/30 anonim válasza:
hallod iphonos ez a gyerek hülye telefonokhoz szerintem menjünk inen rossz nézni hogy menyire hülye egy gyerek telokhoz xDDD
2015. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Osynho ***** válasza:

Mi van az emberekkel? Intelligencia? Helyesírás? Modor? Ja, csak a szokásos...


Egyébként a srác 70e forintért keres középkategóriás telefont, erre itt felmerült az iphone, meg a htx m8. Zsír.


Kérdező: várni mindig lehet, mindig lesz jobb fél-1 év múlva, de akkor sose lesz telefonod.


A miniket el kellene felejtened, csak szopás lesz velük, erősen butított verziók, android alá kelleni fog a vas. Én azt mondom, ha egy picit hozzá tudsz tenni a 70-hez, vegyél egy LG G2-t, vagy ha még jobb szoftvert szeretnél, Nexus 5-öt. Kevesebb pénzből Motorola Moto G2 (2014)

2015. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Osynho ***** válasza:
*HTC
2015. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszönöm,annyira jó olvasni,hogy valakit tud a kérdésre összpontosítani,el sem hiszem :D Ezekkel csak az a baj,hogy nincsenek/kifutottak szolgáltatónál. :(
2015. aug. 11. 11:43
 18/30 anonim ***** válasza:
A szolgaltatotol akarsz venni telot? Azzal csak becumizol, 1 vagz ket evig fizetsz mint az oroszok es adnak egy szrt.
2015. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Latom it sokan iPhone ellensegek. Na akkor beszeljuk meg miert:


vegyel iPhone-t


mert:

iMessage

Facetime

iCloud

iTunes

Family Sharing

iSight

Steve Jobs

eredeti amerikai tervezesu

meg soroljam ? (legalabb 20-at lehet meg mondani, ha erdekel)


Miert ne kinai/koreai telot?

csak egy ervem van: mind egy kupac sz@r

2015. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Osynho ***** válasza:

Ja, hogy szolgáltatónál. Hát igen, ezek nem a legfrissebb modellek, ezért kerülnek ennyibe (hozzáteszem a Nexus 5 tovább lesz támogatott, mint a mai telefonok 90%-a).


Ennyire kedvező a szolgáltatói ár, hogy ott érdemes venni? Én telenoros vagyok, de vicc árakat kérnek 1-1 telóért, közben meg alá kell írni 2 évet. Vodafone-nál is ezt tapasztaltam.

2015. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!