Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék "rámászni" a...

Hogy tudnék "rámászni" a WI-FI-re?

Figyelt kérdés
Érzékeli a telefonom a közelben vagy a hàzon belül a WI-FI-t.WPS kóddal beléphetnék,persze ha értenék ehhez.Fel tudom törni valahogy? Bocsi ha hülye a kérdés,nő vagyok,és még eddig eszembe nem jutott ilyen.Köszönöm aki vàlaszol.
2015. aug. 21. 23:43
 1/10 Neuhauser László ***** válasza:

Saját WIFI?

Ha igen, akkor tudok segíteni

Ha nem, akkor WPS-sel sem fog menni, mert a WPS-he fizikailag hozzá kell férned a Router-hez (ami a wifit adja)

2015. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,nincs,egyenlőre mobilról vagyok.Jövő hónapban akarom behozatni,csak még nem tudom melyik szolgàltatónàl.Kint màszkàltam most az udvaron a telefonnal,kapu előtt hàrom nevet is kiírt,bent a hàzban csak egyet,ahhoz az egyhez írta hogy wps-sel is oke.És ha ez sikerülne miutan behozatom a wifit,lebukhatok?Köszönöm a segítséget.:)
2015. aug. 22. 00:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsit értett hozzá az, akié a WIFI, nem fogsz rá belépni.:-)

Miért nem használod a saját 3G-det? Pár évvel ezelőtt a mi WIFI-nket is lopták, baromi idegesítő volt, hogy rendszeresen belassult (akkor még a netünk sem volt olyan, mint most.) A fiam végül fogta magát, rendbetette és többszörösen levédte a hálózatot, azóta nincs gond.

2015. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda szak szavak," rámászni". Ha nő vagy tudod mire szoktak rámászni.
2015. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

"kapu előtt hàrom nevet is kiírt"

Azok valószínűleg fizetnek érte.

Amúgy ha megkérdezed őket, biztosan segít valamelyikük.

2015. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,tudom nagyjàból:)Nem jött jobb szó a szàmra.
2015. aug. 22. 10:39
 7/10 A kérdező kommentje:
A mobilnetemért én is fizetek,meg jövő hónapban behozatom a WI-FI-t,valószínű nekem sem lesz ingyen.Csak érdekelt,ennyi.Olvastam róla,kívàncsi voltam.
2015. aug. 22. 11:08
 8/10 Szirty ***** válasza:
Lényegében azt kérdezted hogyan lophatnál...
2015. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha a tartalmàt nézzük,nos valóban azt kérdeztem.De mivel totàl hülye vagyok ezekhez,megnyugodhat mindenki:nem fogok lopni.
2015. aug. 22. 12:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülyeséget ír az első. Ugyanis ha tudja valaki a router WPS-pin kódját, és nincs MAC address szűrés, akkor a router elküldi a Wi-Fi jelszavát. Szinte mindegyik routernél gyárilag engedélyezve van a WPS pin alapú csatlakozás. A gagyi teszkós összes DS-link-nél, például 12345670 az alapértelmezett WPS-pin kód.
2015. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!