Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar rámászni a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar rámászni a barátomra?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve együtt vagyunk a barátommal, de egy csaj a suliból (fősulin tanulunk; én és a csaj egy évfolyamon) folyton rá akar mászni.

Néha szoktam beszélgetni ezzel a lánnyal. Tipikus szőke, cicababa, aki folyton összejön valakivel aztán egy hét múlva meg már egy másik valakivel és így tovább. Nagy cicijei vannak, amiket szeret mutogatni. Egyébként szép lány. Egyáltalán nincs vele semmi gond. Egyszer azt mondta nekem, hogy neki mindig az kell, ami a másé és hogy nem érti, hogy miért van ez vele, de ezt soha nem tudta leküzdeni. Én persze csak vállat vontam, de nem gondoltam, hogy ez lesz belőle. A barátommal úgy találkozott, hogy ő eljött értem az órák végezetével és aztán én pont ezzel a csajjal beszélgettem, így illendően bemutattam őket egymásnak.

Azóta ez a lány felvette a kapcsolatot a barátommal facebookon, írogat neki, hogy találkozzanak, hogy meg akarja közelebbről ismerni, hogy jó lenne egyet elmenni valahova, csak a barátom meg ő és a többi. Ezelőtt például meg akarta masszírozni a barátom a szemem láttára. Én csak viccnek gondoltam az egészet, de ez a dolog kezd egyre belterjesebbé válni.

A barátom megmondta neki, hogy kerek perec nem akar tőle semmit, mert párkapcsolatban él és nem csalna meg engem. Tiszteljük egymást, mégis ott van az a mi van ha... meg persze az is érdekel, hogy mégis mi a francért nem adja fel és miért akarja olyannyira megkísérteni ez a csaj a barátomat?


Szerintetek?


Előre is köszönöm a válaszokat.


L/22



2014. szept. 23. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért is foglalkozol az egésszel?

Szerintem félsz, hogy a barátod esetleg beadja a derekát.

Ez viszont azt jelenti, hogy nincs meg a kölcsönös bizalom.

Na, ez itt a valódi probléma. Szerintem inkább ezen kell dolgoznod.

Ja és ha evvel a baromsággal zaklatod a barátod, akkor biztosan az ő életét is terhelni fogod. Azt meg nem kéne, rendezd le magadban mihamarább.

A csaj meg úgy is lekopik, ha nem ér célt.(Ösztön lény.)

2014. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hogy a paradonak hogy epitse le a csajszit

nagyon nem tudsz vele mit csinalni

max ha tenyleg nagyon nyomul ak elbeszelgetsz vele

de ink a baratodnak kene

2014. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

es a legfontosabb lemaradt , bizzal a parodba

ha nagyon nyomul ugyis koppintja

2014. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez egy beteg lelkű csaj, nyilvánvalóan sérült. én a helyedben beszélnék vele 4szemközt, hogy figyelj, tudom, hogy neked az a perverziód, hogy a másé kell, de szállj le rólunk, és keress fel egy pszichológust inkább. ezzel a viselkedéssel csak megutáltatod magad minden lánnyal, kell az neked? kb ezt mondanám.
2014. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!