Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg nexus 5 vagy Iphone 5s?

Lg nexus 5 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Légyszíves konkrét érvekkel válaszoljatok!

2015. aug. 23. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

alma vagy körte?


Légyszíves konkrét érvekkel válaszolj!

2015. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Audi vagy BMW?

Legalább döntsd már el, milyen rendszert akarsz.

2015. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó telefon

Android vagy Ios?

2015. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy nem használtam még Ios-t csak sokkal több ismerősöm erősít meg abban, hogy stabilabb rendszerű. Viszont a nexus 5-höz jobban húz a szívem, mert úgy érzem tudásban jobb lehet. De lehet én vagyok értetlen a témában. Ezért érdeklődöm!
2015. aug. 23. 14:18
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha már nem kevés munka árán összegyűjtöttem rá a pénzt, akkor szeretném a lehető legjobb döntést hozni!
2015. aug. 23. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:

"Viszont a nexus 5-höz jobban húz a szívem, mert úgy érzem tudásban jobb lehet"



két csúcsmodellről beszélünk, a mindennapi életben egyiknél sem fogod azt érezni, hogy "tudásban jobb" a másiknál. Persze, lehet katalógus huszárkodni, hogy X megapixel, meg YMHz, de teljesen felesleges, tényleg az dönt, hogy iOS vagy android a vonzóbb inkább.

2015. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 23. 17:26
 8/8 anonim válasza:
Nexus 5-öm van Marshmallowval, mindenben gyorsabb, mint az iPhone 5s, gördülékenyebb a rendszer. A kamerája is jó, a Mobilarena tesztjében szereplő állítással ellentétben.
2015. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!