Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z Ultra LTE...

A Sony Xperia Z Ultra LTE jobb telefon mint az iPhone 5S? Megéri az árát? ( lent )

Figyelt kérdés

Illetve tudnátok mondani 75000Ft környékén jó telefonokat?

Minimum 5" kijelző.


2015. aug. 30. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy sokkal jobb telefon a Sony Xperia Z Ultra LTE, mint az iPhone 5S. De nem kicsivel...


70 ezer forint környékén ott a Huawei P8 Lite. :)

2015. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök más a kettő, az egyik egy óriás, a másik egy törpe... Amelyik kényelmes neked. Amúgy szerintem abban az árkategóriában az LG G3 a legjobb, nagy a kijelzője, méretre viszont csak egy Samsung S5. De hol kapsz iPhone 5S-t 75-ért? Engem is érdekelne. :)
2015. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jobb...

De ez az összehasonlítás kb almát a körtével.

Az egyik egy marha nagy 6,4"-os 212 grammos dög nehéz tepsi, a másik meg egy kicsi, könnyű egykezes teló.

2015. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az jó. Mert én néztem a specifikációit a két telefonnak, és akárhogyan nézem, az Xperia Ultra Z minden szempontban veri az 5S-t.
2015. aug. 30. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, csak azt nem veszed figyelembe, hogy számok alapján összehasonlíthatatlan kettő, mivel az egyik Android, a másik iOS.


Az iOS papíron fele olyannak tűnő hardvere is gyorsabb és stabilabb, mint a droid.

Ezen felül hiába hogy csak 2 mag meg 1 GB RAM, hozza az simán a felső kategóriás Androidosok szintjét.

2015. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!