Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet olyat hogy egy Windows-o...

Lehet olyat hogy egy Windows-os telefont Android-osá csinalni?

Figyelt kérdés
Eddig csak You Tube-on láttam és kiváncsi vagyok hogy téleg legete ilyet. Amugy Microsoft Lumia 535 telefonom van😉

#Android.Windows.phone.
2015. szept. 8. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2015. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos?
2015. szept. 8. 07:15
 3/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
biztos
2015. szept. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen más rendszer a kettő.
2015. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De lehet. Megoldható csak szakértelem kell hozzá, meg ha átbabrálod akkor egyből eltűnik a garancia ha történik a telefonnal valami.
2015. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem értem, hogy miért, talán a hardveresen van valami chip, ami letiltja a másfajta rendszert, vagy nem tudom... :/ , de tényleg nem lehet!

Amúgy amióta okostelefonok léteznek, az idén márciusban megjelent Alcatel Pixi 3 az egyetlen, amit 3 féle rendszerrel gyártanak: Android, Windows Phone, vagy Firefox rendszerrel is kapható!

2015. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy hát ugye a Lumiák ugyanazok maradtak, csak már Nokia helyett Microsoft néven, így esetleg még alternatívaként az első Androidos Nokia, az 1100-as, ha tudsz várni a megjelenésére, igaz még több mint 1 év! :D (2016 október-november környéke)
2015. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben :/ azert koszonom a segitségeket
2015. szept. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!