Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó appzároló Windows Phone-ra?

Jó appzároló Windows Phone-ra?

Figyelt kérdés
Sokat találtam de egy csomo fizetős vagy csak néhány appot támogat. Ajánlanátok valami jot az áruházból? Elore is koszi

2015. szept. 12. 12:29
 1/9 b95 ***** válasza:

Pontosan mit is szeretnél?


Csak azért kérdezem, mert ott van pl. a Gyermeksarok funkció, és ennyiből nekem nem derült ki, hogy az jó lenne-e neked erre.

2015. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném hogy mondjuk egy ilyen alkalmazással ne csak az általa támogatottakat lehessen lezárolni mint pl messenger,vagy egyebek amik nekem nincsenek hanem bármit le tudjak vele zarolni ha van ilyen egyaltalan mint pl az androidnal
2015. szept. 13. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal, sajnos..olyan még nincs wp.re
2015. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 b95 ***** válasza:

De hogy érted az alkalmazás lezárolását?

Ha azt szeretnéd, hogy más ember ne férhessen hozzá, akkor mondom, ott van a gyermeksarok, ahol csak azokhoz lehet hozzáférni, amiket engedélyezel.


De tudni kéne azt is, hogy milyen szituációhoz kéne neked ez egyáltalán, meg hogy pontosan mihez vagy épp mi ellen, mert így lehetetlen pontos választ adni a kérdésedre.

2015. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves tőled amúgy, hogy ajánlgatod a gyermeksarkot..csak az nem sokat ér :D

Hiszen úgy aktiválódik, ha jobbról balra húzod el a csempét, más esetben a főképernyő jelenik meg, amivel minden alkalmazás elérhető..

Ezért az egyért jobban szerettem az androidot, pláne az app lock nevű programjukat, amivel gyakorlatilag, tényleg azt zárhattam le, amit én szerettem volna, legyen az gyári beállítás vagy letöltött alkalmazás...

2015. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 b95 ***** válasza:

Viszont a gyermeksarok csak úgy aktiválható, hogy a "fő" fiók kap jelszót.


Szóval nem lehet úgy bekapcsolni a gyermeksarkot, hogy ne legyen a fő fiók lejelszavazva, mert annak semmi értelme nem lenne.


A gyermeksarok funkciónak pont az a lényege, hogy bátran oda lehet vele adni a telefont akár egy kisgyerek kezébe is, nem fog tudni random emberkéket felhívni, e-maileket küldeni, stb.

2015. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet én vagyok a hülye, vagy az én "gyermeksarok" alkalmazásom nem működik, de ha le van zárva a képernyő, tehát kód kell a belépéshez, akkor hiába állítok gyermeksarkot, akkor is kéri a kódot ahhoz is..

Útmutató alapján is csináltam, automatikus lezárást is kikapcsoltam, mégis kéri a kódot...tehát nagy büszkén kijelenthetem, hogy ez a gyermeksarok, egy halom szrt nem ér..legalábbis nálam.

2015. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 b95 ***** válasza:
Ha beállítod a gyermeksarkot, akkor maga a gyermeksarok nem fog kódot kérni, a fő fiók viszont igen, de ez nem rendelkezik önálló kóddal, hanem szimplán csak előfeltétel a gyermeksarok bekapcsolásához, hogy a fő fiók rendelkezzen kóddal, különben a gyermeksarok funkció értelmét vesztené, ha a fő fiók is használható lenne kód nélkül.
2015. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azert Köszi a tanácsokat
2015. szept. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!