Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri Iphone...

Izsó Barnabás kérdése:

Szerintetek megéri Iphone 3-mat venni vagy inkább gyujtogesek a 4-re?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
3-at amikor már megjelent a 6-is? :D Szerintem vegyél a jelenlegi összegből egy normális telefont és ne ilyenre gyűjts. :D
2015. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyikse xddd
2015. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, hagyaf az iphon-t 4s lehet kapni 60-70 000 ért szerintem azt vegyél minimum.
2015. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4S-t se éri meg már venni, nemhogy 3-at.

A nagyon minimum az 5, különben csak csalódás lesz az iOS.

2015. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj nem szabad boltba venni telefont. Jofogason 30 ert mar kapni 4 s t . En csak onnan vasarlok.
2015. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én 4S-t sem vennék ma már. 70 ezerért 8 gigás telefont ekkora kijelzőmérettel...

Akkor már inkább gyűjts egy használt 5S-re. De leginkább ne vegyél iPhone-t ha nincs rá pénzed. Annyit egyik sem ér, hogy spórolj rá, max akkor érdemes venni, ha anyagilag simán megteheted.

2015. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak az alma miatt ne vegyél egy telefont..

attól kevésbé leszel menő, hogy a megspórolt pénzeden veszel egy majd 7 éve megjelent telefont.

Akkor már, ahogy írták, inkább vegyél 5-öt, 5s-t, vagy ha fontos a rendszer megbízhatósága, akkor egy lumiát, ha pedig nem, akkor alsó-közép alsós droidot.

2015. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!