Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 vagy iphone 5S?

Nexus 5 vagy iphone 5S?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok inkább?

2015. szept. 13. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
5s
2015. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik, azt válaszd, ha ios párti vagy akkor i5 ha android akkor n5. Egyébként egy szinten vannak kb minden tekintetben. Nekem másfél éve van N5öm és még mindig imádom,szóval azt csak ajánlani tudom.
2015. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, igen kb. egy szinten vannak ezért kérdem mert nehéz lenne dönteni :/. A nexusról azt hallottam hogy az akksija gyenge, ez mennyire igaz?
2015. szept. 13. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.

A mai androidos telefonok üzemideje nagyjából megegyezik, minimális eltérés lehetséges, de ne ez alapján válassz telefont. Az aksi idő csakis attól függ, hogy miként használod, sok appot futtatsz e a háttérben, sok e a wakelock.

2015. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő átlagos használat mellett bőven bír egy napot.. Azt döntsd el, hogy az ios vagy az android tetszik jobban és így válassz
2015. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat
2015. szept. 14. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nexus 5
2015. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!