Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lg g3 vagy iphone...

Szerintetek lg g3 vagy iphone 5c-t vegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 20:41
 1/4 anonim válasza:
Szerintem G3. En iPhone parti vagyok de mindig azt szerettem benne hogy elegáns es nem egy színes vacak(emellett gyors es könnyen kezelhető). A G3 egyébként nagyon jo telefon, gyors es igényesen is néz ki.
2015. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A G3 minden, csak nem gyors. Egy nagyon lagos, melegedő készülék. Az 5C viszont nem. Más a kettő, de én az utóbbit választanám.
2015. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Az első mond igazat,az 5c egy borzalom ronda és még keveset is tud.Iphone tulaj vagyok de inkább a G3.
2015. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mondok igazat, mivel mindkettő telefont használtam. Az iPhone 5-öt és az LG G3-at, utóbbi van éppen most is. Az i5 tudása nem tudom, hogy miért lenne kevés, ugyanannyi, mint bármelyik iPhone-nak, felsőkategória. A G3 quadHD kijelzőjéhez meg szimplán kevés a 32 bites Snapdragon 801, ami FullHD-ra lett tervezve. Ilyen egyszerű.


Igazán félre lehetne már tenni ezt az óvodás szintű retardált "hú gyerek ez szar meg az fos" érvelést.

2015. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!