Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki hallot már a következők...

Syrakusa kérdése:

Valaki hallot már a következőkről, tud esetleg információval szolgálni (izzókkal kapcsolatosan)?

Figyelt kérdés

A hagyományos H3 izzók Nekem sajnos túl kevésnek tűnnek ezért szeretnék nagyobb fényerejű izzókat.(mielőtt vki a foncsorral jönni,ne tegye mert most fégözöltettem újra a foncsort).

Szóval a kérdés,mekkorával nagyobb fényerőt biztosít és ár/érték arányban megéri -e ennyivel többet kiadni értük.

H3 izzó kb 300-700 Ft

H3 100 W - os izzót kb ugyanennyi/de félek,hogy megégeti a foncsorom(rideg és kemény bakelit)

H3 HIR izzó 3000 Ft/pár (ilyenről ma hallotam először,nem ismerem)

H3 HOD (olíva)izzó kb 5000 Ft/pár(ezt sem ismerem)......

Akinek van ezekkel kapcsolatosan ismerete ,tapasztalata kérem ossza meg!Főként az érdekelne,hogy a foncsoromba(lámpa test)mivel ilyen kemény bakelit és most lett újra fémgőzőlve kárt tehet-e a 100W - os izzó hője.....

Külömben ködlámpákról van szó.......



2013. máj. 2. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Olyan gyakran van felétek köd, hogy szempont a ködlámpa fényereje? Én még sosem használtam az első ködlámpát, mert az elmúlt 15 évben nem találkoztam akkora köddel, hogy kellett volna.
2013. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első!


Kérlek ha nem tudsz érdemben választ adni a kérdésemre akkor vedd figyelmen kívűl!Nem az időjárásról meg az ködlámpa használatának idokairól akarok beszélgetni hanem a kérdésemre választ kapni!

DE,hogy Én a kérdésedre megadjam a választ:

Nem ,nem sűrűen van NAGY köd,de mikor hajnalban megyek melózni szinte heti 3 - 4 szer biztosan,mivel egy hegytetőn lakom egy erdővel körbevett volt katonai laktanya lakótelepén és egy nagy völgyön/lapon/is keresztűl kell mennm de nem ez az okom Rá,de mivel írtam,hogy "erdőn keresztül vezet az utam" qrva sok a vadállat(pl ma a 13 km -es szakaszon spontán 2 csoporttal találkoztam 7-8 db/csoport őz és a ködlámpáim az út széle felé vannak beállítva,hogy minnél előbb,időben észleljem a dögöket!

2013. máj. 2. 13:26
 3/6 A kérdező kommentje:
figyelmetlen voltam *heti 3 - 4 - szer biztosan van kisebb - nagyobb köd
2013. máj. 2. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jól van beállítva a ködlámpád és nem vakít, akkor kb. 2 métert világít eléd, ott ha észreveszel valamit, akkor kb. 30-cal kell menned, hogy reagálni is tudj rá.

Ha meg leszarod a szembejövőket, akkor tegyél bele kínai sufnixenont, attól látni fogod még a fák tetejét is.

2013. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezen gondolkodtam Én is(mindig lekapcsolom ha jönnek szembe így nem vakítok)de igazából az már más árkategória(20+Eft).

De jelenleg a xenon nem érdekel.Erről a három izzóról kérek véleményt ha esetleg vaalkit tud valamit,valamint arról,hogy a 100 - as izzónak van - e akkor hőleadása,hogy kárt okozzon a felujított foncsorban.......

Szóval a kérdés maradt az eredeti...... H3100W,H3 HOD izzó, H3 HIR izzó?

2013. máj. 2. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

jó eséllyel megégeti a foncsort.

A másik, hogy 55W helyett 100W-ot beletenni...

Két dolog: generátor fogja e tudni úgy tölteni mint az 55W-ossal, illetve a kábelezés fogja e bírni a majdnem 2-szer akkora terhelést.

2013. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!