Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan választás elé estem,...

Olyan választás elé estem, hogy Sony Xperia z5, vagy Samsung galaxy S6, vagy Iphone 6. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Hosszú távra ( 3 évre) kéne új telefon, jelenleg ez a 3 versenyzőm van. Eddig a Huawei p8 is versenyben volt, de sajnos az nem kapható teljesen fekete színben a Telekomnál (hogy miért a telekomnál veszek készüléket most nem téma :D ).


Szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Eddig csak androidos telefonom volt, iphone-t még nem próbáltam hosszabb távon.

A samsung lenyűgöz a gyorsaságával és a kamerájával.

A Z5-öt még nem volt szerencsém kipróbálni ( nem is tudom, hogy van-e rá lehetőség...)


Tippeket várok, jó sokat! :)

Előre is köszönöm nektek!



2015. okt. 12. 23:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, iphone 6s lett belőle :)
2015. nov. 4. 20:24
 22/25 anonim ***** válasza:
Én is vaciálok a Z5 között és a Samsung s6 edge+ között. Nekem sosem volt Iphonom, de valahogy nem is vágyok rá. Pár oldalon összehasonlítgattam ezt a három telót, és az iphone magasan lemaradt tőlük. Lehet szoftveresen jobb, nem tudom, de én nem vennék, csak hogy menőzzek, hogy Iphonom van. Sony Z2-esem volt, amivel én nagyon elégedett voltam, csak beázott, mert a 2 hónapos vízálló telefonnal a vízalatt akartam képet csinálni. Azóta is megy a harc a Cordonnal, meg több felettes szervvel, de nem csinálnak vele semmit, saját pénzen meg annyiért javítanák az amúgy vízálló telót, hogy abból újat vehetnék. Mikor vettem, 210.000 forint volt. Most én is szemezgetek nagyon a Samsunggal, nekem eddig ez a 3 felsorolt telcsi közül az jön be a legjobban, bár Sony-fan voltam, Samsung sosem jött be igazán, sajnálom, hogy nincs benne MHL és DLNA támogatás, mert a Sonymba volt és használtam is, és kár, hogy nem bővíthető, és az ára is elég magas, viszont a kijelzője gyönyörű, meg szép telefon is, én meg ha már veszek, mindig 4-5 évente szoktam lecserélni, így lett volna a sonyval is, ha nincs ez az incidens. Nem tudom, én a helyedbe valamiért most mégis a Samsungot venném, de kinek mi az igénye egy telefonnal kapcsolatban.
2015. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Joell ***** válasza:
kinek mi a jo...en nagyon sony parti voltam de inkabb a hifi cuccai miatt es igy telobol is volt par...most epp samsungom van..ez se rossz..es iphonem is volt...en amondo vagyok hogy probalja ki az ember azokat amiket epp kinezett es ugy dontson...a szervizbe szaladgalas temahoz meg annyit hogy minden markabol vannak rosszul sikerult darabok..lattam mar 2hetes iphonet kijelzolevallassal..es ugy hogy tokban volt alig hasznalva
2017. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A Huawei P8 ne legyen versenyben. Azt már biztos nem vennék. Egyik rokonmnak volt Samsung Galaxy S6. Ez pont 3 évet bírt ki, utána tönkrement, de lehet ez egyedi eset volt. Mindenesetre az S7 jobb lenne. iPhone 7 / 6S is sokkal jobb, mint a sima 6, de még az SE is. A Sony Xperia Z5 jó telefon.
2017. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 t-34 ***** válasza:
Egy. Aki itt fosozza a Sony telefont hogy úgy megy így rossz akkor maradjunk annyiba hogy nem tudom melyik telefongyártó adott ki eleve hibás telefonokat. Igen az Apple gondoljunk csak vissza az iPhone 4 re. Szar volt az antenna jel. Aki azt mondja hogy a Sony nem ujjúl meg. Miért az iPhone igen? Nézzük meg az 5 meg az 5st vagy a 4 et vagy a 4st vagy a 6 és a 6s.semmi javulás minimális. Menőzésre jobb az iPhone? Tényleg? Szerintem ezerszer menőbb a a strandon be viszed a telefonod a vízbe mint hogy van egy alma rajta... Hűha nem azért ma már egy munkas ember is megtudja venni az iPhonet nem egyszer láttam. Összegezve. Sony előnye hogy nekem bejōn a design jó kamera vízálló. Samsung előnye hogy nagyon szép maga a telefon nekem a szoftver is bejōn. IPhone előnye hogy hosszú távra lehet vele tervezni de nagyon sok megkōtéssel. Gondoljunk csak bele minden iphoneosnak ugyan az a csengőhangja.nem véletlen mert alig lehet olyat be rakni amit te akarsz. Illetve mindenért fizetni kell. Androidon meg simán letōktōd. De kinek mi. Én azt mondom minden telefonnak van hibája legyen sony Apple vagy Samsung
2018. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!