Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan választás elé estem,...

Olyan választás elé estem, hogy Sony Xperia z5, vagy Samsung galaxy S6, vagy Iphone 6. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Hosszú távra ( 3 évre) kéne új telefon, jelenleg ez a 3 versenyzőm van. Eddig a Huawei p8 is versenyben volt, de sajnos az nem kapható teljesen fekete színben a Telekomnál (hogy miért a telekomnál veszek készüléket most nem téma :D ).


Szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Eddig csak androidos telefonom volt, iphone-t még nem próbáltam hosszabb távon.

A samsung lenyűgöz a gyorsaságával és a kamerájával.

A Z5-öt még nem volt szerencsém kipróbálni ( nem is tudom, hogy van-e rá lehetőség...)


Tippeket várok, jó sokat! :)

Előre is köszönöm nektek!



2015. okt. 12. 23:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mindegyik telefon egy hulladék, mert egyik sem fejlődik semmit.(Apple,Sony,LG,Samsung)mindegyik egy kutya.
2015. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%

ijfost hasznaljak csak a bunko amcsik akiknek ki kell irni az autokipufogora, hogy vigyazz forró, amugy ha annyira hulladek a sony az ijfos mierta sony kamerat hasznalja ? A samsung gyartja a procijat? Hmmm? Az ijfos egy samsung es sony hibrid, ugyh akkor az is egy hulladek... Mi az apple? Mi az ajfon? Csak a szoftver semmi mas, legolcsobban gyartatja le a mobiljait es legdragabban adja el ni mindegy a szar az csak szar marad ah. Mondjatok hulladek

Amugy vacillalok a z5 es a samsung galaxy edge plus 64 gb verzioja közt,

Eddig sonyaim voltak de ah meglattam az edge kijelzőt ... Nagyon odanyom, meg a sajat 14 nm keszült proci is azert magaert beszel jobb mint a snapdragon 810 nemtudom eldönteni, mind a kettő felesleges lenne

2015. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem 1994 óta van mobilom, volt egy pár készülékem, tehát van tapasztalat, és van mit összehasonlítani. 11#-es, te hány éves voltál 1994-ben, és milyen mobilod volt?
2015. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

És ha ezt a kérdést úgy teszem fel, hogy az ár nem számít (most ez nem téma, hogy miért így van, de nem azért mert túl sok a föösleges pénzünk és egyszerűen menő akarok lenni...) akkor mit ajánlotok a felsorolt készülékek közül?


Mert úgy értem, aztt mondjátkok, hogy jó az iphone, csak aránytalanul drága (tudom, hogy így van), de ha ez nem számít akkor az a befutó?


Ha nem is az iphone a befutó, akkor is legalább felveszi a versenyt a felsorolt telefonokkal?

2015. okt. 13. 23:02
 15/25 anonim ***** válasza:
ha menőzni akarsz akkor azt csak iphoneval érheted el ... a másik kettőt használatra találták ki nem menőzésre
2015. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom mitől lenne "menőbb" egy iPhone mint egy hasonló árkategóriás másik teló.

Az enyém pl. fekete bőrtokban van, két méterről meg sem mondod, hogy iPhone.

Én spec. nem menőzésre vettem, hanem mert az iOS az egyetlen normálisan működő, optimalizált és elterjedt oprendszer.

2015. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem a menőzés a dolog tárgya, nem az a típus vagyok :)
2015. okt. 14. 23:59
 18/25 anonim ***** válasza:
Z5 Compact
2015. nov. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
44%

Mobiluzletben dolgozom...

A Z5vtegnap erkezett, igy tapasztalat nincs, annyi, hogy kézbe véve eleg olcso gagyi hatasa van. Az S6 nagyon jo lenne de prémium kategorias telefonhoz kepest gyakran dobalja a hálózatot. Az iphone szerintem a legjobb ha megengedheted magadnak es nem zavar hogy zart. Evekig hasznaljak az emberek anelkul hogy a vegen mar hulladwk lassu vacak lenne. Tartos

2015. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Évekig????Egy év után eladtam az iPhone 5S-met, csalódtam benne.
2015. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!