Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apám bekavart, ha baj lesz...

Apám bekavart, ha baj lesz mit csináljak? ,

Figyelt kérdés
T - mobilba megszüntettük a párommal a előfizetési szerződést ,kötbért kellet fizetni .Na most azon volt a család barát csomag apa meg felhívta és a megszüntést megaszakította .Félek ,hogy ha holnap bemegyek a megszüntetéshez megint kérik a kötbért.Szerintetek kérheti ujra a t-mobil a kötbért? Nem is mi állítottuk le folyamatot.
2015. okt. 13. 00:31
 1/3 anonim válasza:
0%

Kétszer nem kérhetnek "kötbért". Egyébként sem értem, hogy egy felmondásra hogy kérhetnek. Kötbért egy munka késedelmes elvégzéséért, vagy egy szerződés késedelmes teljesítéséért szokott fizetni a késve teljesítő személy.


Nem vagyok jogász, de furcsállom a dolgot.

Szerintem, legfeljebb bánatpénzt kérhetnek, ha határozott idejű szerződés volt. De azt is csak egyszer.

Ha mégis "ugrálnak" kérjetek ügyvédtől tanácsot.

2015. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kotbernek nevezik azt is, amikor valaki ido előtt megszakítja a határozott időre szóló szolgáltatási szerződéset-ilyenkor bizony fizetni kell. A szolgáltatás az tudja felmondani vagy újra aktiválni, aki azt megkötötte.

Amúgy meg rossz a kategória.

2015. okt. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem kell izgulnod...bemész a T pontba, személyesen intézd a megszüntetést...fizetsz ha kell, és tiéd a tanulság..

apáddal ne üzletelj..

a szolgáltató abból indul ki, hogy mindenki nagyon jól szeretne járni...nos ez nem lehetséges. úgy van kitalálva.


csak magdra számíts, és a párodra. az ilyen bekavarós apukát hagyd...

2015. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!