Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z1 Compact vélemény?

Sony Z1 Compact vélemény?

Figyelt kérdés
Megéri még megvenni ezt a telefont, vagy már elavult? Illetve akinek van ilyen telefonja írna róla véleményt? A válaszokat előre is köszönöm. Esetleg ha nem ezt a telefont akkor tudnátok mondani példát milyet kéne vennem?

2015. okt. 13. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elavult! Elsődlegesként a kamerát illik megemlíteni, telefonok kamerái közül ugyanis az Xperia Z-sorozatnak van a legjobb, és itt nem csak a 20.7 MP felbontás a lényeg, hanem főleg képminőségben is elképesztően szuper! Ez mellett hardveresen is nagyon erős telefon, szoftveresen pedig frissíthető 5.1 Lollipop-ra is. És még ár-érték arányban is nagyon szuper: megbízható és jó webáruházak közül az ÚjMobilok-nál 70 ezer Ft-ért kapható, ennyiért pedig a legjobb vétel!
2015. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább a Z1..ez is csak 5 coll.pont kellemes. Nekem ez van, a compaktot kicsinek találtam, elajándékoztam.
2015. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:

"telefonok kamerái közül ugyanis az Xperia Z-sorozatnak van a legjobb"


Ezt Z3C tulajként cáfolom. :)

2015. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 laci-papa ***** válasza:

Megéri!Én május óta nyüstölöm, egyszerűen imádom megakadás egyszer volt, amikor frissítettem 5.1.1-re.A kamerája nagyon jó, hardveresen pedig még ma is megállja a helyét.

Ha van még kérdésed akkor írj privátba ;-)

2015. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!