Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Vettem a napokban egy...

Üdv. Vettem a napokban egy Microsoft Lumia 532-es telefont. Azt tapasztaltam meg, hogyha az oldalsó gombot megnyomom a kijelző néha néha csak 7-8 másodperc múlva reagál. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Ez lehet esetleg valamiféle alvó állapot (mint számítógépnél) amivel energiatakarékosabb vagy hasonló, esetleg beállítás kérdése vagy gyárilag hibás a telefonom? (aminek lássuk be nem nagyon örülnék :D )

Köszönöm szépen előre is a hozzáértő válaszokat!



2015. okt. 14. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Reagálnia kéne azonnal. Dupla érintésre felold rögtön?
2015. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra sem, ugyan az történik vele mint az oldal gombbal.

De tényleg, van olyan hogy tesztelgetem egymás után, a legtöbbször egymás után felold, de van mikor ugyan úgy 7-8 mp, mire felold.

Szerinted vissza kéne vinnem, javításra? (Pénteken vettem)

vagy lehet majd win10 megoldja? Bár gőzöm nincs, hogy ez lehet-e software hiba vagy sem

2015. okt. 14. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én visszavinném, már csak azért is, hátha mondanak vmi okosat. Nem tudom hogy mi okozhatja.
2015. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké köszi


Igazából nem olyan zavaró, csak azt nem akarom, hogy pl később cserben hagyjon :D

2015. okt. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!