Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei G620s vagy iPhone 4S?...

Huawei G620s vagy iPhone 4S? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Melyik érné meg jobban? Mind a kettő 30 körül van használtan, és ezek tűnnek jónak ilyen árkategóriában. Melyik érné meg jobban? Illetve a g620s-re várható a lollipop frissítés?

2015. okt. 24. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

háát én nem vennék még egyszer androidosat iphone után, főleg használtan

ráadásul ez egy középkategóriás tipikus szappantartó, az iphoneon ami nem üveg az alu, tényleg jobb már megfogni is

2015. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
4S használtan 30-ért az szar lehet vagy van valami baja, 45 körül már reális. Amúgy mindenképpen iphone, én jó fél éve vettem 4S-t használtan, tökéletesen elégedett vagyok vele.
2015. okt. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
én 37 ért vettem, nincs semmi baja
2015. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a Huawei-t ajánlom! Maga a márka önmagában is nagyon jó telefonokat csinál, ár-érték arányban is elég jó, és az Androiddal sokkal több dolgot tudsz csinálni! Az iPhone drágább, de nem tud annyit, ott inkább a márkanevet kell megfizetni, és sokkal régebbi telefon is!
2015. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dehogy tudsz többet... az iphone célhardver, az android meg olyan mint egy kiöregedő PC, fokozatosan lesz egyre használhatatlanabb

4S-re még felment a IOS9, ezt melyik vele egyidős andoridos mondhatja el magáról, hogy még az 4. szülinapján is kapott frissítést? A "nagy vetélytárs" Galaxy s3 biztos nem...

2015. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!