Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik csúcstelefont vegyem?

Melyik csúcstelefont vegyem?

Figyelt kérdés
Telefon csere elött állok , és anyagilag megengedhetem magamnak a beruházást egy jobb fajta okostelefonra. Amiket néztem és viszonylag tetszenek: Iphone 6s , Samsung galaxy S6 edge , LG G4 , Sony xperia 5 v a prémium. Most az hogy android vagy ios , jelen pillanatban lényegtelen mert wp-röl váltok. Fontos tényező az akadásmentesség és jo kamera , stabilitás , gyorsaság. Bármilyen véleményt szivesen várok. A tapasztalat lenne a legjobb ha rendelkeztek vele :)
2015. okt. 27. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én iPhone 6s és Sony Z5 Prémium között vacinálák a helyedben.


Sajnos az LG semmi újdonságot nem mutat mostanában, ezt félretéve, a G4 sem lett kifejezetten rossz telefon, de szerintem messze áll a többi vetélytársa mellett.


Én személy szerint utáltam az iPhone-t z 5-ös szériáig. Onnantól mindig csak jobb, és jobb lett. Mondjuk nekem sem tetszenek azok az antenna csíkok a hátulján annyira, mint a többségnek, de ennek ellenére jó készülék.


Samsungról nem írok semmit, döntse el mindenki, én meghagyom magamban a személyes cinikus véleményem róla.


Maradt a Sony, ami mindig mutat valami újat-érdekeset, én szememben a Sony nyerte el a díjat. A Z5-röl, és a Z5 Prémiumról nem is beszélve, milyen tökéletesen össze lett rakva. Ráadásul "hivatalos" tesztben is a Z5 teljesített a legjobban kamera téren IS.


Szóval összesítve, én ha megtehetném, akadály nélkül venném meg a Z5-öt (Prémium), vagy másodlagosan a iPhone 6s-t.

Addig is, marad a Sony Z2-m, ami mai napig fagyás mentesen zakatol.

2015. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen az Xperia, de nem járnál rosszul egy OnePlus Two-val sem, és az azért jóval olcsóbb. Nekem egyikből sem volt, de egy osztálytársam egy időben egy Xperia Z2 tulaja volt és csak áradozni tudott róla. Iphone-ok állítólag gyorsan merülnek, de nincs a baráti körömben egy se, szóval nem tudok érdemben nyilatkozni róla.
2015. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SN1PERBOY ***** válasza:
Szerintem az Iphone jobb mint az Android...Én ha megtehetném Ihone-t vennék
2015. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon jó mindegyik de az Iphont éri meg 6s
2015. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek iphoneja van 5s pontosan tudom mivel mondta, otthon leveszi a töltőről és csak imádkozik, hogy birja ki meló után hazáig, iphonet nemvennék, ott csak a márkát fizeted meg, amugy androidból akár mit veszel felsőkategóriással bajod nem lesz
2015. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!