Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg gf6 nem hozza be a kijelzőt...

Lg gf6 nem hozza be a kijelzőt mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

volt szervízben de vissza küldték mondva "mechanikai" sérülés miatt a pénzes javítás drágább lenne mint amennyit a telefon érne és most amugy se állok úgy hogy erre költeni tudjak.

A lényeg: ma rá tettem töltőre 2 órára majd meg próbáltam be kapcsolni, a telefonon volt hang ez onnan derült ki hogy a bekapcsolásnál a kis meg szokott zenéje felcsendült, majd hozza értem a kijelzőhöz és reegált az érintésre amikor a képernyü zárát elhuztam és kiadta a tipikus elhuzós hangot na itt a gond reagal mindenre viszont képet nem add ki! Mi lehet a probléma? teljesen tanácstalan vagyok reset-et is probáltam de szintén fekete kép...szóval érzékel a kijelző csak fekete a kép... utána néztem több oldalon is de semmi ehhez hasonló gonddal foglalkozó videót és információt nem találtam.



#lg gf6 #kijelzője fekete #reagál de nem mutat semmit
2015. okt. 29. 11:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!