Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy új telefont?

Figyelt kérdés

Egyetlen nagy vágyam van. Mégpedig egy Lenovo A536 okostelefon.A mostanit azert nem szeretem(Nokia Lumia 630),mert nincsen előlapi kamerája,ami nagyban nehezíti a selfie-ket,és nem androidos,tehát nem Google Play Áruháza van,ezáltal egy csomó mindent nem lehet letölteni,amit nagyon sajnálok,mert szeretem az alkalmazásokat.

Jó tanuló vagyok,az átlagom 4-es,sokat segítek a szüleimnek(értsd:házimunka),szóval egy szavuk sem lehet azzal kapcsolatban,hogy nem segítek nekik,néha kicsit flegma vagyok velük,de ezt jóva szoktam tenni.Szerintem örülhetnek,hogy ilyen gyerekük van.

Azt mondják,hogy nem biztos,hogy megkapom a fentiekben említett mobiltelefont.Ahhoz,megkapjam el kell adni a mostanit,és talán anyukámét is. Én nem bánom,ha eladjuk.Semmire se vágyom jobban.

Régóta szeretném megkapni,de leginkább azóta,hogy elmondtam valakinek,hogy ezt szeretném és ez az illető rá egy hétre negkapta a szüleitől csak úgy!Ezzel a bizonyos személlyel ez óta az eset óta nem állok szóba.

Tényleg nagyon szeretném megkapni ezt a telefont!

Pénzt nem tudok gyűjteni rá,mert nem nagyon kapok zsebpénzt.Hogyan vegyem rá a szüleimet,hogy vegyék meg nekem????Mielőbbi válaszokat kérek!Köszönöm előre is!

Egy valamkre nincsen szükségem:arra,hogy olyan válaszok NE jöjjenek,hogy:"minek neled okostelefon 12 éves létedre?" és társai!

12/L



2015. okt. 31. 19:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez egy olcsobb telefon most néztem meg 33000 ft ha nincs ennyitek rá akkor csak gyüjtögetés marad .mert azt nem kérheted hogy anyukád adja el saját teloját azért mert te ilyen telefont szeretnél .vagy van rá pénz vagy nincs esetleg karácsonyra kérhetnéd .
2015. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!