Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell? tobbi lent

Farkas117 kérdése:

Hogy kell? tobbi lent

Figyelt kérdés
na szoval root nelkul szeretnem felhuzni a procit samsung galaxy y duos telefonom van.. es szamitogep nuku telefonon nem tudom megcsinalni a rootolast? vagy muszaly rootolni a telefont? vagy ha beviszem a gsmbe es ott mondom hogy rootoljak a telom? asszem 832mhz proci van a telomba es 1ghz-re szeretnem felhuzni.. lesz valami baja? vagy tovabb is tudnam huzni? ja es ez vesz le valamit a rambol? miwel 289van es az se sok mindenre eleg azert kerdezem!
2015. nov. 5. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobban fog merülni az aksi és érdemi változás nem lesz. A ram méretének és a proci órajelének nem sok köze van egymáshoz.

Ez tipikusan olyan telefon ahol semmi értelem a proci húzásának.

2015. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem en. de nem ezt kerdeztem :/ az mind1 hogy gyorsabban merul miwel 2g-n hasznalom a telot es igy kibir 2napot.
2015. nov. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!