Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg fogom bánni, ha ballagásra...

Meg fogom bánni, ha ballagásra Iphone 6s-t kérek?

Figyelt kérdés
Tegnap mondta anyukám, hogy már sok telefonod ment tönkre, ezért is kapok ballagásomra egy Iphone-t. Ennek örülök is, de nem tudom hogy megéri-e? Nem fogom-e megbánni? Mennyire jobb illetve rosszabb az Androidos telefonnál? Iphone 6s-t, vagy inkább Samsung Galaxy S6 Edge-t kérjek? Akik Iphone-osak, azok kérem, hogy írjanak. De a többi véleményre is kiváncsi vagyok, mert tényleg most így nem tudom milyen telefon kérjek (Androis v. iOS).

2015. nov. 7. 12:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem bánod meg, nagyon jó telefon.
2015. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem bánod meg, legjobb telefon, múlthéten vettem 6s-t
2015. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó telefon, nem vitatom, gyors, mindent tud, appok pikk pakk mennek, sógoromnak van Iphone telefonje igaz neki Iphone 5 van ha jól tudom annyira nem értek hozzá, de valóban jó telefon szó se róla. Én inkább Android párti vagyok mert olcsóbb is viszont azok közül is a közepes kategóriájú telefonok azok amikkel a legkevesebb gond van. A Samsungokkal az a gond sajnos hogy sok előre telepített alkalmazás van amiknek 70% át úgysem fogod kihasználni és azok lassítják a telefont főleg ha jönnek rá az újabbnál újabb frissítések a központból és 1 év eltelte után a telefonod meg az adott op.rendszered nem fogja bírni. A Galaxy s6 Edge sem rossz de 1 év után úgy is el akarod majd dobni mert nyilván lesz jobb meg sajnos az okos telefonok többségét 2 évre esetleg 3 évre tervezik utána már elavult lesz em lesz gyors és csak a baj lesz vele.


Én nekem Huawei P8 Lite telefonom van már 4 hónapja és az ég világon semmi gondom nincs vele, gyors, minden megy rajta, az akku is nagyon jól bírja, én sokat is használom mert fuvarozással foglalkozom és másodlagos GPS-ként is kihasználom mert ami nekem van céges GPS az is nagyon jó de sokszor egyes kisebb utcákat nem ismer fel meg a házak számozását is hülyén dobja ki mikor a telefonomé meg teljesen pikk pakk. Gyakran is használom az internetet elsősorban útvonal információra illetve a kollégákkal is viberen tartjuk a kapcsolatot egymással hogy ne a telefonálással menjen a pénzünk főleg ha csak 10 másodpercre hív fel hogy valahol lezárás van valahol traffi pl ha előttem megy 1-2 órával mert ő nagy teherautóval visz nagyobb tárgyakat.


Én az Iphonet sem tartom rossz telefonnak sőt dicsérem is őket de rohadtul nem tartósak. Egyszer leejted a földre már szerviz vagy kuka. Egyik munkatársam fiatal kis srác raktárosként jött villogott az új Iphonejával amit részletre vett leejtette a földre képernyőnek annyi, én többször ejtettem le a telefonom semmi baja. Sőt másfél méterről is esett már semmi baja. Ha tudsz vigyázni rá nem gond, de ha olyan helyekre mész ahol megeshet hogy picit baja lesz akkor nagyon jó tokot vegyél hozzá vagy tényleg jól gondold meg. Ja és felhívom arra is a figyelmed hogy 2 évnél több időre ne tervezz magadnak telefont mert annál tovább nem fogják bírni nagyon.

2015. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát remélem is hogy nem bánom meg:) Pozitívat-negatívat is hallottam egyaránt ismerőseimtől.

Utolsónak nagyon szépen köszönöm, és a többieknek is köszönöm.

Még annyit szeretnék megkérdezni, hogy 16 vagy 64 gb-sat vegyek? Mert erről is olvastam hogy a 16gb az nagyon kicsi.

2015. nov. 7. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

a ballagás még odébb van, addig soxor fog változni a véleményed...

jelenleg az ájfon utolsó szériája egy rendkívül kiforrott darab, mondhatnák előbb únod meg, minthogy tönkremegy...

de a másik a galaxy S6edge...hát az valami ájulás..most van egy LG csúcskészülékem, de amikor az edgét kézbevettem, a lábam is remegett a gyönyörűségtűl...az maga az álom...


ha ékszert akarsz a kezedbe baromi nagy tudással, akkor S6edge..

2015. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!