Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s probléma, venni...

IPhone 4s probléma, venni akartam ma 1 iphone 4s-t de nem sikerült visszaállítani és ezért a vétel sem jött össze. Kódot kért a visszaállításhoz pedig nem is volt semmilyen kód megadva, nem volt jelkód beállítva?!

Figyelt kérdés
Mi a teendő?

2015. nov. 17. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kódot kért akkor kódot kell beírni. :) Az eladónak tudnia kell.
2015. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a kodot kikapcsoltuk es igy is keri a kodot.
2015. nov. 17. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az Apple ID jelszavát kéri véletlen?
2015. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 jegyű kódot kér
2015. nov. 17. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:

gondolom akkor nálad is a korlátozási jelkódot kérte.

ha csak ez lett volna a gond, akkor megvehetted volna, az iCloud-ból való kijelentkezés a kritikus dolog.


tegnapelőtt én is hasonlót kérdeztem, öcsém egy 5S-t vásárolt. telefonról nem engedi, de iTunes-al, gépen elvégzett restore megoldja a dolgot.

ha az iCloud-ból sem tudott volna kilépni, akkor viszont tényleg vettél volna egy téglát.


Amúgy sosem fogom megérteni, hogy tud valaki elfelejteni egy általa megadott számkombinációt...oké, a korlátozási jelkód az alapvetően nem olyan, mint a sima jelkód, amit minden feloldásnál beír az ember...de akkoris.

2015. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!