Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen feltételekkel lehet...

ThisIsMyName kérdése:

Milyen feltételekkel lehet telefont vásárolni az Auchanban?

Figyelt kérdés
Tehát bemegyek, leveszem a polcról a 3500Ft-os telefont, ezután pedig ? Alá kell írnom valamit, valahol... Elmagyarázná nekem valaki, hogy hogyan működik? Valamilyen munkáltatói igazolást kell vinnem ??
2015. dec. 1. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint bármelyik másik terméket.

Azok 90% kártyafüggetlen telefon. Nem kell aláírnod semmit, az Auchan nem kommunikációs szolgáltató,, ők nem adnak neked telefonszámot és szolgáltatást, csak egy műszaki cikket. Mint ha Tv-t vennél.

2015. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetlen feltetel, hogy legyen nálad pénz. semmit nem kérdeznek, semmit se kell aláirni. majd otthon, ha osszerakod a mobilt es az uj sim kártyát teszed bele, arrol fel kell hivni az Ügyfèlszolgàlat ot es bediktálni az adataid, es levelbe kuldenek egy kodot. ennyi
2015. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod levenni a polcról. (nálunk legalábbis) Az eladótól kell kérned, kifizeted, lepecsételik a garanciát, mehetsz isten hírével.

Munkáltatói igazolás abban az esetben kell, ha hitelre akarod megvásárolni. (úgy értem, hogy ott helyben, az Auchannal szerződött bank hitelügyintézőitől kéred, nem arra, hogy van egy hitelkártyád valamelyik banknál és azzal fizetsz)

2015. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Erre lettem volna kíváncsi. Azt lefelejtettem, hogy 10 hónapig utána fizetni kell havonta, de ez lett volna a lényeg, hogy kell-e bármi, vagy elhiszik, hogy 3500 menni fog havonta. :D
2015. dec. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!