Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy kapok egy teljesen új telefont?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt vettem egy iPhone 5s (64gb) -t, már a kicsomagolás kor tapasztaltam, hogy a hépernyőjét ha megdörzsölöm, akkor elszürkülnek benne a szinek és egy kis ideig ez igy is marad. Reklamáltam a telefont és most vissza küldöm az üzletbe ahol még annó megrendeltem. Egy iCenterben azt mondták, hogy kapnom kellene egy új telefont, mivel az Apple garantálja, hogy gyári hiba esetén új készüléket kap a vevő. Ez igaz még ha a telefont vadonat újan vettem egy webshop on keresztül ?
2015. dec. 6. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad venni sufni GSM boltokból venni telefonokat,én inkább költök rá +10-20K-t de legyen normális garanciája és bontatlan csomagolásban.A garancia a Webshop-tól függ hogy mennyire garantálja.
2015. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol vetted? Ha gagyi GSM boltban, akkor elküldenek melegebb éghajlatra, örülhetsz, ha kicserélik. CSAK gyári garanciával szabad telefont venni!
2015. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az uzlet elkukdte melle a gyari garanciat is es ezzel ok foglalkoznak mig a jotallas ervenyes.
2015. dec. 7. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!